…umyvadla plného vody… Ha há, ste nečekali, co? 🙂 salátenbande. Ale pravdou jest, že se mi to stalo poprvé, což mě poněkud vykolejilo, neb nepříliš věcí se mi od jisté doby stává poprvé. Začal jsem uvažovat, jestli je nemám nějak exaktně vysušit a má kurióznost šla až tak daleko, že jsem si zkoušel představit, jaké to je být brýlemi. Na toto téma jsem sepsal krátkou úvahu, uložil ji do šuplíku – bohužel zhruba před desíti lety. Pokud ji někdy najdu, plácnu ji též sem.

Úvodem mě zaujal článek Muž nahlásil krádež auta, se kterým mu ujel jeho pes. To se skutečně stává jednou, maximálně dvakrát, za deset let.

Nedávno mi kamarádka popisovala s tragikomickým výrazem ve tváři situaci, kdy se snažila zaparkovat vozidlo svým tradičně neobratným způsobem a nějaký, dle jejích slov, hrubý mladík jí těsně před ní místo ukradl. Zapomněla dodat, že tak trochu mu v tom parkování dobrých deset minut svou obratností úspěšně bránila. Inu, každopádně v momentě, kdy jí místo zabral se vyklonila z okénka a začala na něj křičet, že co si to dovoluje nebo tak něco a u toho troubit a blikat (popsala to sice slovy „naznačila jsem mu, že jeho chování nebylo adekvátní“, ale jak ji znám, lítaly tam docela solidní neadekvátnosti).

Načež chlap vystoupil, hodil po jejím autě nějaká vejce a odešel :). A tady to nekončí. Zavolala policejní orgány, kteří překvapivě přijeli a začali si celou událost fotit. Prý si myslela, že proto, aby to vyšetřili. Ale následně ji hrubě odbyli s tím, že kdyby museli řešit každý nesmysl, tak by denně naháněli též holuby co lidem serou na auta.

Zeptal jsem se, zdali ta vejce byla natvrdo nebo naměkko. Obdržel jsem obratem informaci, že jsem nedospělý a stejný jako oni a ať se jdu vycpat.

Inu, slovem ni vtipem se nezavděčím, tak už tedy skutečně nevím…

A závěrem rada – nemočte na veřejnosti – používejte vždy toalety!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *