Winnie the pooh alias Vinni Pukh (čti Vinný Puch) po rusku z let sedmdesátých, to se skutečně jen tak nevidí. Doporučuji přežít první díl celý. Je to skutečně zábavné. Pravda, uznávám, že neznalost jazyka sovětského může znamenat, že si některé momenty vykládám poněkud svérazněji, než autoři zamýšleli, leč… Samotná mimika medvídka je zábavná, zejména chvíle, kdy se potřebuje zamyslet a posadí se k tomu.

A co vás tedy čeká? Zvláštní medvídek pochodující lesem, brblající si neustále pro sebe nějaká moudra. Dále anorektické prasátko, které s medvídkem se vším souhlasí výrazem „aha“ a zajíc s brýlemi (někde v dalších dílech). Možná i něco dalšího, ale ztuhlá sanice mi nedovolila dívat se na zbytek dílů.

A jak se liší ruský medvídek pů od toho amerického/anglického? Inu, předně si jistě všimnete, že je hnědý, nikolivěk žlutý. Také nenosí červené sexy tričko, zejména proto, že má srst. Podobně jako u medvídka původního, ani zde nenajdete rozmnožovací orgány, což mu však nebrání v drsném macho pohledu na svět a neustálém komentování svých činů. To vše tak ukazuje na to, že rozhodně nebude gay. Totéž nelze s jistotou prohlásit o dalších účastnících zvláštního příběh, leč nemějte strach, všechno určitě dobře dopadne, neb ve snímku jsou naprosto ignorovány fyzikální zákony.

Vinni Pukh, díl prvý:

YouTube Preview Image

Další díly zde:

Vinni pukh, díl druhý

Vinni pukh, díl třetí

Vinni pukh, díl čtvrtý

Share

2 Responses to “Sovětský medvídek pů”

  1. ahoj michale hlásí se kyborg

  2. Ahoj Kyborgu. Jak se ti líbil ruský Medvídek Pů? A slyšel jsem, že prý již umíš ruskou hymnu nazpaměť!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *