Sobotní všehochuť

Po velkých útrapách mnohdy až tragikomického rázu může moje toyotí vozítko opět produkovat zplodiny do ovzduší a jinak všelijak obšťastňovat vše živé na této planetě. Stálo mě to peněz hodně, na to, že se jednalo jen o přitroublý blatník a to ještě v barvě zelené, což měl jsem za to, že by mohla být barva levná, neboť patří k barvám základním, to dá rozum. Bohužel, není tomu tak. Barva je to stejně drahá, jako kterákoliv jiná. Mrzuté.

V rámci hledání uspokojení V rámci soustavného mapování českého sexuálního průmyslu jsem dneska hledal dívčiny, které nabízejí eroticky uspokojující masáže. Je to práce nelehká, nevděčná a neplacená, ale někdo ji dělat musí (to hledání, nikolivěk masáže). Při hledání jsem na webu jedné skorokurtizány narazil na položku, jež se jmenovala

„Osobní výklad z karet – 1 hodina za 1 500,- Kč“
„Minulost, současnost, budoucnost“

To mi přišlo více než úchvatné! Hned vedle totiž web stránka říkala: masáž – erotická 500,- Kč, se zakončením Kč 1000,- (což asi znamená, že za pětset korun získáte nikdy nekončící masáž!), dále soulož z haničkou 1 500,-/ hodina. To vše mě přivedlo k zajímavé konkluzi, že věštkyně jsou zároveň také prostitutky! Hle! Bizoní Bizarní odhalení. Budu to muset brzy vyzkoušet.

sdw_porn

Co je však podstanější – můžete se nechat vykou namasírovat nebo si nechat vyložit na stůl karty. Nevím, kolik entuziastů hledá uspokojení právě v pochybném výkladu karet, nicméně pokud vezmeme v úvahu, že 1 500,- Kč je skutečně průměrná hodinová cena u prostitutky z většího města (nebo i menšího podle konkurence), vyplatí se pravděpodobně spíše vykládací byznys, kde například riziko pohlavních chorob je o něco menší, než u klasického honícího průmyslu. A to jak z pohledu klienta, tak i vykonavatele profese.

Nemáte-li do čeho píchnout, vězte, že toto může být právě práce pro vás! Stačí si dát inzerát a můžete hned na to, peníze se jen pohrnou. V době krize, kdo by to nebral!

Tato úvaha je pochopitelně založena na vratkém předpokladu, že se najde pravidelně blb, či větší množství blbů, kteří těch patnáct karlů čtvrtých za předložení mastných karet odevzdají do vaší náruče. A jak na to? Samotné věštění je prosté. Zeptá-li se dotyčný na svou budoucnost, odpovíte mu, že jej čeká něco velkého. To je univerzální a platí jak pro svobodné/rozvedené pány (čeká je manželství nebo rakovina prostaty) tak pro pány ženaté (ty zase čeká rozvod); v obou případech se jedná o události veliké a nevyhnutelné. Znáte snad někoho, kdo by dožil manželství šťastný a bez rozvodu? Když se optáte všech okolo sebe, zjistíte, že buď se lidé již rozvedli a nebo raději umřeli. Jiná varianta neexistuje.

Pokud se dotyčný optá na svou současnost, řeknete mu, že právě se nachází u věštění z karet. To ho jistě tuze překvapí a pokud bude mdlejší mysli (což asi bude, když tam takhle sedí, že), určitě to v něm utvrdí přesvědčení, že jste důvěryhodná věštící osoba.

Pouze pozor na to, až se dotyčný optá na svou minulost. V takovém případě se snažte se být taktní, protože na rozdíl od své budoucnosti znají i lidé mdlejší mysli svou minulost pravděpodobně o trochu lépe, než vy. Pro každý případ je dobré mít po ruce hasící přístroj nebo pepřový sprej.

Ale o tom jsem asi psát nechtěl. Mruzté.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *