Sobotní sumarizace podivných vnitřností

Dnes je sobota. Tedy pochopitelně pro vás taky nemusí být – v závislosti na tom, kdy jste na tento záznam narazili.

Už delší dobu se bavím nad frázemi nebo klíčovými slovy, díky kterým se někteří návštěvníci objevili na tomto obskurně laděném blogu a myslím si, že je dobré zase po čase udělat menší sumarizaci těch – řekněme zajímavějších. Pojďme se tedy ponořit do sociologické hloubky návštěvníkovy duše.

Tematicky by se daly jednoduše rozdělit do pouhých dvou kategorií – sex a závislost. Toť vše. Nic víc na internetu lidé nehledají. Statisticky řečeno je nejčastějším termitem, díky kterému lidé skončí tady, výraz Mirabilandia. Což patří také do kategorie závislostí – adrenalinových. Celý top ten za poslední měsíc:

mirabilandia
freedomky.cz
aquapark
práce definice
definice práce
nikolivek
nahe cviky joga
sex žďár nad sázavou
práce – definice
zoosex
kopulace koní
latinské fráze
nejvetsi penis

Vlastně je to top thirteen, ale to není až tak podstatné. Oproti minulému roku rád vidím posun od touze po největším penisu k trošičku užitečnějším věcem. Bráno od vrchu by se dalo jednoduše říci, že lidé se rádi baví, rádi by někde bydleli za levno, libují si ve vodě a nevědí co je to práce. Což není bez zajímavosti, ale nerad bych do tohoto tématu pronikal nějak hlouběji, protože… Protože prostě proto.

Dále se dozvíme, že lidi láká nahé cvičení jógy. Tipuji zejména ženy, soudě především dle soukromého průzkumu, ale musely by cvičit výhradně mezi ženami, což je pochopitelné. Sex ve žďáru nad sázavou – no kdo by ho nechtěl provozovat klidně i tam, že ano. Zoosex a kopulace koní, to už je méně veselé, ale příznivců tohoto alternativního sportu s veverkami bude pravděpodobně celá enormní řada a nenaděláme s tím nic.

Je také dobré vidět, že těsně před touhou po největším penisu se ještě umístily latinské frázičky. Milé.

To byly nejčastější dotazy posledního měsíce. Když se podívám na některé další, vidím i pár raritních, kupříkladu:

Levné krémové figurky – kdo by na nich nebyl závislý, možná bych je mohl začít prodávat.

Hranatá záchodová mísa – asi nějaký zoufalec, který se octnul ve stejném kancelářském bloku jako já. Cítím s ním!

Slevy na děti diskriminace bezdětných – ano, to zní jako smysluplný dotaz. Takový oxymoron trošičku.

Brnění v penisu – přiznám se, že toto si vůbec nedokážu představit. Do penisu se dá zastrčit řada věcí a všechny vedou k jeho úspěšnému infikování a pozdějšímu upadnutí, ale narvat do něj celé brnění – to už si myslím vyžaduje vyšší úroveň fetiše obecně – tomu prostě nerozumím.

Jídlo s sebou Bechyně – tady nelze než poradit, že jako na kterýkoliv výlet si správný čech musí sebou vzít hromadu konzerv, paštik, nějaké trvanlivé salámy a na cestu napečené řízky s hromadou chlébu. V Bechyni totiž nic z toho určitě neseženete! Pro jistotu zabalte i žehličku a propan-butanovou bombu.

České kurvy – mnoho lidí hledá tímto způsobem na internetu domácí stránky českých politiků.

Masturbace v tramvaji – a felaci s ovcí byste tam vidět nechtěli? Hovada.

Chuligáni hovadský jsou ti návštěvníci, což? Nedá se nic dělat, žijeme v době dekadence, hrozivého úpadku jak morálního, tak orálního a -álního vůbec. Prostě, hrozné.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

kopulace koní
nahé cvičení


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *