Pro pobavení zase pár nějakých těch animovaných obrázků aka videí:

Při prohlížení důvěrných informací na Internetu nezapomeňte na ochranu i konektoru: Pozor na sluchátka

Tréning fotbalového mužstva. Podle (nejen) poslední sezóny mám dojem, že to takhle vypadá ve většině větších celků: Eine simulanten bande

Vyšlo najevo, že Tom Cruise neumí házet baseballovým míčem. Ano, jak důležitě to zní, stejně důležitě to vypadá. Nicméně jako taková perlička:

Tom Cruise neumí s míčem (video)

A roztomilá Tom Cruisova pacička na úrovni sedmiletého dítěte v detailu na fotografii

(ještě, že čepici mu nemuseli retušovat dodatečně 🙂

Pokud máte rádi techno… i pokud ho nemáte rádi, pak doporučuji tento humorný kousek: techno parody. Krátce a výstižně osvětluje problematiku moderní elektronické hudby, ačkoliv je potřeba to brát s nadsázkou ;-).

Na tuto starší věc jsem opět po čase narazil a jsem za to rád, má to pořád své kouzlo :-). Aneb co se stane, když neumíte řádně cizí jazyk: Reklama 1.

Tohle je nejspíše také postarší, ale neznal jsem: Reklama 2. A je to opět na motivy předchozího, tedy na ne(znalost) cizího jazyka :-).

U reklam ještě chvíli zůstaneme, tento kousek není v pravdě tak úplně kriticky legrační, nicméně jako reklamní spot je to akceptovatelné.

Ne každý, kdo se v pozdějším věku stane ignorantem, produktovým manažerem, drogově závislým či člověkem s nejistou sexuální orientací a nočním pomočováním, á to štěstí, aby měl své trauma z dětství zachyceno na digitální videokameře. Tohle dítě tak vlastně může mluvit o štěstí (wmv ke stažení).

Příklad jednoho takového dítěte, respektive co z něj může vyrůst je zachycen na videu níže. Zároveň se jedná o malý nahý, nechutný (opravdu!) a dost kaviárový důkaz, jak opakování tří akordů může ještě dnes vést u někoho k pozorování úchylného frontmana metalové (?) kapely a jeho živého představení (upřímně ty kolemstojící lidi nechápu).

A opět upozorňuji, že je to jen pro silnější nátury – zejména od druhé poloviny byste mohli blinkat. Pročež nedoporučuji k jídlu. Klikáte pouze na vlastní nebezpečí: Metalový koncert jak ho ještě neznáte. Kdyby to nebylo úplně zřejmé, pak ten nechutný pán je ten s obojkem a v ponožkách :-).

A jako příjemnější dodatek, jedna starší věc:

když je v závodě o kolečko víc (a míň zároveň), a jedno přísloví v nouzi poznáš přítele v praxi.

A finále zakončíme příjemnějším uměním: šťouchy za všechny prachy.

 

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *