To neplatí překvapivě (pro některé) jen o česku, ale také o kterémkoliv jiném státě, kde se nacházejí ženy (ano ano, bez vás by to prostě nešlo holky). Ale nepředbíhejme, nejprve příběh:

Texaský Dallas je proslulý nejen díky chutnému přístupu k rozličným barbeque úpravám hovězích či vepřových žebírek, ale také tam zabili v minulém století Johna F. Kennedyho. To druhé s tématem souvisí jen úzce, přesněji tak, ze Fitzgerald byl taky děvkař. Mimo jiné tedy.

Ale vraťme se zpět k příběhu. Ve zmíněném texaském Dallasu porodila žena dva chlapce – dvojčata – z nichž každý má jiného otce. Huh. To je co? 🙂 Nejedná se prý o vtip. Věda takový jev nazývá heteropaternální superfekundace – ano, to je skutečně slovo – a u lidského druhu jde o velmi vzácný jev. O tom není sporu, stejně jako v případě věrnosti třeba, že.

„Ze všech lidí v Americe a ze všech lidí na světě se to stalo zrovna mně. Jsem velmi šokovaná,“ uvedla Afroameričanka Washingtonová pro zpravodajskou stanici FOX4.

Tak asi neměla chrápat s více chlapama, ne? Co je na tom k nepochopení nebo k divení. Ach jo. Amerika – země, kde i prachsprostá promiskuita vás udělá slavnými.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *