Škvarková pomazánka

Následující zápisek bude o sexu, takže pokud nechcete, nečtěte jej!

Dnes jsem byl s kamarádkou na škvarkové pomazánce v Parklane café v Brně neboť ji tam už docela dlouho neměli (tu pomazánknu, ne kamarádku) a musím s lítostí konstatovat, že už mi nechutnala tak moc, jako před rokem a půl (ta pomazánka, ne kamarádka), kdy jsem ji tam měl naposledy. Což mě tuze rozesmutnilo, jelikož jsem se na ni těšil celou tu dlouhou dobu! Kamarádka se domnívala, že chutná stejně, jenže to není směrodatné, neboť ona si také myslí, že po obrácení vozidla kolama vzhůru tak, že se všude rozsypou cédéčka a gumoví medvídci, nevyžaduje lékařské ošetření a raději podepíše reverz… a teď ji z toho bolí za krkem a já na to musím myslet. Smutné!

Pečivo, pečivo bylo přijatelné, ale bylo mi kamarádkou vyčteno, že drobím. Jenže mi nedonesli talířek ani nedrobící pečivo, tudíž jsem za to nemohl. Okolo seděly dvě přijatelně hezké samičky, ale samozřejmě úplně nejhezčí byla ta moje kamarádka, se kterou jsem tam byl. Ale to jen proto, že to tady čte, jinak bych pochopitelně nic takového nenapsal. I takovej jsem já.

Pak jsem se rozhodl, že si musím koupit čokoládu. Respektive rozhodl jsem se k tomuto kroku již včera, kdy jsem začal z nedostatku čokolády vařit kuře na paprice, ačkoli by se to nezaujatému pozorovateli na vadné noze mohlo zdát jako naprosto nesouvisející, nebylo tomu tak.

Dorazil jsem po letech zase do tesca, jelikož jsem tam měl z praktických důvodů cestu, a jal jsem se hledat čokoládové oddělení. To jsem úspěšně našel. Potěšilo mě, že je na tom český národ už daleko lépe, než třeba španělé. Usoudil jsem tak podle toho, že třeba čokoláda Lindt, která ve španělsku stojí pouze 1-1,5 eura (24 – 38 Kč) se v tescu prodávala za 78 Kč. Čokoláda Carte d’or za neuvěřitelných 180 korun, ve španělsku za polovic. Znamená to tedy, že češi jsou na tom dvakrát lépe, než španělé. Skvostné!

Koupil jsem sobě kilogram čokolády, avšak té daleko levnější, jelikož bohužel nemám peníze na nic lepšího, což mě hned záhy rozesmutnilo. Vzpomněl jsem si na kamarádku Janu, která mě, dokud ještě navštěvovala českou republiku, vždy zásobovala kvalitní čokoládou od Marka a Spencera či z podobně kvalitního zdroje. To mě rozesmutnilo ještě víc. A byl jsem tedy smutný. Koupil jsem si ještě balení maršmelouz, jelikož mi to přišlo jako dobrej nápad. Asi mi budou teda viset ve špajzu tak půl roku, ale to se už nedá nic dělat.

Jo a ten sex, ano, ten jsem dnes, včera ani předevčírem neměl. Pokud se náhodou cítíte podvedeni klamavou reklamou uvedenou na začátku tohoto příspěvku, pak vězte, že ve skutečnosti jsem vás nepodvedl já, ale stát! Český stát tím, že umožnil, abych se narodil! Protože kdybych se nenarodil, tak byste se co? Tak byste to tady vůbec nemuseli číst!!!

Touto větou končí tento zápisek.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *