Mezi další podivnosti lze zařidit tuto stránku. Řadí se mezi zvláštnosti českého webu už nějakou tu dobu, předpokládám někdy od roku 2004. Z části je to jistě recese, ale v takovém množství už to nemůže být pouze nereálná snůška nesmyslů.

Prostřednictvím odkazované stránky hledají lidé (pravděpodobně příznivci drog jako je např. pervitin) seznámení. Typický seznamovací inzerát pak vypadá nějak takto:

Hledám někoho na vážno pro společné smažení do žíly najde se pro mě někdo takový????? Brno… pište

Ač by bylo příjemné si myslet, že existují lidé, kteří chtějí svůj vztah založit na společné kratochvíli jakou je zmíněné smažení (řízků, květáku, topinek, …), dotyčný/á zřejmě hledá spíše podobně drogově závislého jedince.

Pak jsou holky, které dle vyjadřování ještě nedosáhly ani čtvrtstoletí, a už jsou na zmíněné droze očividně závislé:

Čusík, hledám nějaký týpka z okolí Pardubic kterej občas zasmaží ale je v klidu… Hledám kluka který je stejný jako já a nebudu muset už tajit své občasné ůlety na piku… Tak pište

ale často se objeví zoufalý a nejasný inzerát:

Udělám pro něj cokoliv,….Najde se někdo kdo by prozradil-recepturu, přesný postup?LIDI!

Skoro jako mé hledání dokonalého receptu na kuře á la KFC před několika léty. Jsou však tací, kteří se omezí na velmi prosté:

čest!!!!

Opava?

Lze jen dost těžko říct, co dotyčný/á měl/a na mysli tímto takřka poetickým výkřikem do tmy.

Že je do distribuce drog zapojena též česká pošta je zřejmé z tohoto inzerátu:

lidi, já se přestěhovala, v minulým bydlišti jsem se měla jako královna, denně několikrát kašička na lžičku, a ted? sakra já nikoho neznám, a nechci si furt nechávat posílat poštou jídlo!!! prosim, je tu někdo z Mladé Boleslavi kdo mi uvaří kašičku čistou a pěkně chutnou???

Případně najdete i takto romantické inzeráty…

ahojky lidicky,dost nutne shanim nejakyho peknyho kluka z Prahy,kterej se rad sjede na piku,nebo vic, a rad zahuli,bohuzel mi odpadl zdroj a jsem sama:( urcite jsi to ty ,tak se prosim ozvi. jsem z Prahy,martina

… a taky takové, které dokonce obsahují podrobnou vysvětlující složku:

Zdravím lidičky! S kamarádkou hledám nějakýho spolehlivýho vařiče, nejlíp Líšeň, nebo Slatina a nebo prostě odněkud z centra. Ehm, jsem zvědavá, jestli to vyjde touhle cestou, no uvidíme…Našeho chytli, byl na CPZ a že prej už na to sere jen příležitostně, takže asi tak:( Tak ju, no snad se někdo ozvěte. Můžem si dát něco dobrýho a pak třeba někam zajít na pivko, bo tak něco. Aby ale někdo nenabyl špatnýho dojmu, rozhodně ne za sex! zatím pápušky, Veronika

Člověk při pohledu na obsah některých inzerátů jen smutně kroutí hlavou a je překvapen, asi jako když při volání Batmana přijde Robin nebo když zjistí, že tolik oblíbené chuchvalce želé jsou vlastně jen chuchvalce vosku, oleje a kyselin.

Drogy jsou smutný trend posledních let, zejména u lidí mladých a to jak z rodin kvalitních, tak i z těch ostatních. A takový server, jako je výše zmíněný, pak k omezení konzumace drog vůbec nepřispívá, spíš naopak a je to dost škoda.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *