Sexuální sny

V noci na dnešek se v mém snu vyskytla kamarádka Martina. A bylo to vskutku velmi slušné. Tedy ve smyslu neslušném, ale to tady nemohu příliš publikovat*. Což je škoda, neboť si toho pamatuji docela dost. A ještě tam byli další lidé, které nechci jmenovat, neboť by to vypadalo dost zvláštně (ačkoliv to teda byly ženy). Otázka je nicméně: Proč? Možná absence blondýnek v této zemi, přestože na ně nijak zvlášť vysazený nejsem; je možné, že podvědomě to tam někde je…

* Jen krátká vysvětlivka: při psaní tohoto textu jsem skutečně bližší údaje nemohl uvést, především s ohledem na cílové publikum, které mohlo daný obsah v danou chvíli číst, a které zahrnovalo také Martinu. Tady bych vám to mohl všechno bez okolků napsat, problém je, že se událost stala již nějaký ten měsíc zpátky a já si již bohužel nevzpomínám, co přesně se dělo. A to je tuze mrzuté, jelikož vy byste dozajista natěšeně ocenili příliv takto hutně upocených sexuálních informací, které by vám po stehnech stékaly ještě hodně dlouhou dobu. Ehm, to jsem asi malinko odbočil, pravdou však budiž, že vám pravdu sděliti nemohu, neboť ji prostě nepamatuji. Tak.

Jinak je můj pobyt stále více než pozitivní. Zítra jdu požádat o občanství a do banky o účet. Mělo by to jít hladce, alespoň dle dosavadních informací. Zároveň se opět musím pochválit, kterak umím krásně španělsky. Dnes jsem vyřídil v krámech a na úřadech vše co jsem potřeboval a to hned pro několik lidí. Asi je moje slovní zásoba lepší než jsem si myslel. Good for me! ;-).

Prodávají tady doritos, lindt čokoládu za euro, mají kvalitní dálnice, chléb je velmi dobrý a pod okny mi smýkají vozejk s jesusem každé tři hodiny (ale to jen tento tejden)… Co více si přát?

Akorát celer tu prodávají za 4,5 eura bulvu, to jsem fakt valil bulvy. Nicméně jsem ho zatím našel jen v jednom marketu a už jsem si zakroužkoval místní trhy, kde by snad mohla být cena normální. Zároveň jsem nikde neviděl petržel, ale to doufám je jen dočasné. Totéž platí pro majoránku a normální kmín. Detaily!**

** Jak se o pár měsíců později ukáže, pouze detaily to vskutku nejsou. Petržel se sice na místních trzích sehnat dá, celer (kromě řapíkatého) však nikoliv, což mě velmi rozladilo a znemožnilo vyrábět tolik vývaru, kolik bych si přál. Nehledě na pomazánky a další radosti spojené s touto (za normálních okolností) bohapustě levnou kořenovou zeleninou.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *