Spousta věcí v životě je hloupých. Spousta věcí v životě se točí okolo sexu, respektive touhy po něm. Spousta lidí dělá rozličné věci právě kvůli tomuto směšnému, dvacet minut v průměru trvajícímu, aktu.

Také jsem, zejména v minulosti, kvůli sexu s holkama dělal rozličné hlouposti. Například jsem se přetvařoval, kupoval jim dárky, kytky, cédéčka, mobily, tvářil se dychtivě, tvářil se méně dychtivě, hrál si na doktora, předstíral, že doktorem jsem, půjčoval si drahá auta, lhal o svém původu, rodném jazyce, rodné vsi i rodném listu, lhal jsem také o svém věku, o tom, že mám psa, že jsem panic a jednou dokonce, že umírám (vím, bylo to ošklivé, ale když ona byla tak… ať už byla cokoliv, byla především živá).

Dělal jsem prostě kde co, ale nikdy by mě nenapadlo na základě vystaveného parte jít do obchodního domu zakoupit balíček kondomů a hned na to se s kamarády vydat na hřbitov, dívku vykopat a použít ji jako sexuální hračku. Takto iracionálně totiž jednalo trio mladíků z amerického Wisconsinu.

Ve dvaceti letech jsem měl rozhodně jiné záliby, než tohle. Fuj!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *