Tak je to tu zase. Jednou za čas musím (popřípadě v řídkých případech dokonce chci) vstávat v extrémně brzkých ranních hodinách. Ano, šest padesát jedna. Hrůza. Venku navíc kosa a pravděpodobně nejlépe to vystihl odlitek mé nadřízené včera (také shodou okolností v časných ranních hodinách): „Brr. Nn-a tt-eploměru jje nula, assi se nám pp-okazil„. Ano, chudák má jedinou výhodu v tom, že ještě netuší, že bude hůř, a že vynález pana Celsia bude v následujících měsících pokažen ještě několikrát a to hodně do mínusu.

Takže prostě samé plusy, totiž mínusy. K tomu další peripetie s poštou českou, jež ztratila balík až z dalekého západu. Západu, ze kterého to balík do ČR zvládl ze vzdálenosti celých 8662 km za neuvěřitelných šest dní, aby ho nakonec pošta česká sprostě hodila kdesi pod kola svého vozu.

K tématu už chybí jen tragikomický vtip:

Muž se měl vrátit ze služební cesty o den dřív a tak poslal domů telegram s prosbou, aby ho manželka čekala na nádraží. Přijel do rodného města, a peronu nikdo, na nádraží nikdo: „Ta děvka!“ zabručel si nejdřív muž. Pak si ale řekl: „Třeba není děvka, třeba mi doma chystá něco dobrého k večeři.“ Pospíchá tedy domů, vběhne do kuchyně, tam nic, lednice taky prázdná. „Ta
děvka!“ řekl si znova pod fousy. Pak ho ale napadlo: „Třeba není děvka, třeba na mě už čeká v ložnici.“ Vběhne do ložnice a tam si to manželka rozdává se sousedem. „Ta děvka!“rozčílí se chlap a zabouchne dveře. Pak si řekne: „A třeba není děvka, třeba je bordel na poště a ona nedostala ten můj telegram.“

Vtip obyčejný, řeknete si. Ale kdo měl s tou bandou poštovní kdy co do činění ví, že v tomto vtipu se skrývá tuze mnoho pravdy, dokonce tolik, že nebohého ženatého člověka ovlivní v úsudku.

Jo a kdyby vás to zajímalo, tak takhle vypadá šéf internetového prohlížeče. Pokud jste se nezasmáli, tak asi patříte do kategorie uživatelů internetu, kteří zadávají internetovou adresu přímo do vyhledávací lišty seznam.cz. Nemějte však strach, podobně postižených je vás celá kopa.

Závěrem pak zábavná kompilace na téma stres v práci:

http://www.youtube.com/watch?v=IzBy6agXKoA

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *