Soulož v autě už ani dobrovolně! Sex v autě nejen, že je pro člověka vzrůstu více než malého více, než jen komplikovaná záležitost, ale také se vám jednoduše může stát, že vám v nejlepší moment zaklepe na okénko správně vytuněného vozidla postarší pán s hráběmi v ruce, který, jak se později ukáže, je majitel nedaleké místní zahrádky.

Ale popořadě. To bylo totiž tak: byl mi jednou slečnou přislíben neortodoxní druh sexuální zábavy ve vozidle. Přesněji ve vozidle osobním. Toto jsem sobě vypůjčil rovnou se správně vybaveným zevnějškem (vč. tónovaných skel), ale již hůře vybaveným interiérem. Vozidlo, ač jsem majiteli jasně dal najevo, že jej vypůjčuji sobě pouze za účelem kopulace (pro mladší 18 let – jedná se o přenos informací z místa A do místa B, C, někdy taky D, podle toho, jak se vám podaří samičku zrovna přesvědčit), ale i přesto jsem ve vozidle našel zbytečnosti jako GPS navigaci velikosti tumoru sloního střeva, dětskou sedačku či pytel s krmením pro psy.

Taková GPS navigace se dá použít na mnoho způsobů – například jako těžítko, ozdoba v kanceláři (dělá píp!), můžete si ji taky pověsit na krk a nosit ji jako ryze avantgardní přívěšek – možností je prostě celá řada, ale rozhodně ji nevyužijete při snaze o kopulační techniky jako afrodiziakum.

Stejně tak zbytek vyjmenovaných propriet. A tak se stalo, že běžná snaha se protáhla o několik málo desítek minut. Zanedlouho se tak za naším vozem začala tvořit fronta. Fronta zahrádek-chtivých pomatených důchodců. To jsme však v návalu prvotní vášně skutečně netušili, přinejmenším do momentu, než se jeden zahradkář osmělil a jal se na tónované okénko klepati a domáhati se odstranění vozidla z příjezdové cesty, která, jak se mrzutě ukázalo, vede k jedné nejmenované zahradkářské osadě.

Už chyběl jenom slintající sedlák na traktoru a bylo by to dokonalé kýčovité dílo zkázy. V tomto případě jsem tedy pouze na opakované naléhání fandy do zahrádek vystoupil z vozidla oděn pouze tak, jak mě bůh stvořil (tj. v ponožkách a ve spodním prádle s medvídky), neb ze zadních sedadel se skutečně nedalo na přední místo jinak dostat, a vozidlo přeparkoval mimo dosah úkosných pohledů ostatních čekajících gerontů.

Samička bohužel následně ztratila veškerý apetit (takové hrábě prostě člověka vzruší daleko méně, než gps navigace) a akcie musely být později prodány pod rukou. Leč, co nebylo dnes, může být i jindy, leč nikdy, opakuji nikdy více ve vozidle osobním!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *