Pokud se snad někomu nezdá titulek, osvětlení nalezne v předchozím popisu průběhu téhož půstu. Pokud se někomu nezdá ani potom, bude potřeba přestat brát drogy.

Poznámka: Tento článek lze číst pouze s otevřeným oknem. Otevřete si v novém okně tento odkaz, zvuk nutný!

Takže máme zde šestý den, druhý pracně-pracovní. Celkově jsem již překonal svůj dosavadní rekord v nekonzumaci jídla. Doposavad držel prim půst pětidenní, jež se odehrál již tuze dávno, odhadem tak dvě či tři léta zpátky a ukončilo ho zpropadené jablko sváru, které tklivě koukalo na mě i skrze zavřená dvířka lednice a donutilo mě ho tehdá sníst. To se nyní stát nemůže, neboť mám plán a toho se držím, dříve jsem tento projekt zahájil bez plánu, bez cíle, natož bez patřičných znalostí. Nuž, rekorde vítej, veselme se.

Ano ano, vím, je to celé skvostné! Ztratil jsem zatím 3,1 kiliho gramů živé váhy při zachování množství vody v těle (či jejím lehkém zvýšením, neb piju jen ji) a teoretickém úbytku tuku (což nelze příliš snadno měřit v domácích podmínkách s absencí vany o velikosti dvou sloních rypoušů), což je přibližně půl kilogramu denně, což byl i odhadovaný výsledek a potvrzuje to také domněnku, že letošní teoretický 40denní půst by mě měl být schopen dostat na celkem rozumnou váhu (plus mínus autobus a za spousty jiných předpokladů).

To ovšem není to nejkrásnější! Nejkrásnější je, že tento den šestý se cítím naprosto exkluzivně. Na jídlo zůstaly jen vzpomínky a odteď budu žít jen z fotosyntézy jako kolegyně rostlinky! Žjůůůůůů. Weeeee. I kdepak, to bylo řečeno jen kvůli těm, kteří si myslí, že snad ztrácím své mentální zdraví (lze ztratit něco co člověk nikdy neměl? Hmmm).

Bolesti zad odešly stejně rychle jako chytří a vzdělaní lidé z vrcholové politiky a celkově se cítím takový volnější, funkčnější, s větším množstvím energie. Což je, ano znovu se opakuji, krásné.

Není bez zajímavosti, že již téměř pominuly také studené ruce a lze tak úspěšně i pracovat bez nutnosti neustále odbíhat a ruce ohřívat na propanbutanovém ohníčku.

Nuže, detoxikaci zdar a lepším zítřkům vstříc!Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

sedmidenní půst


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *