Opilému kočárku vypadlo z matky dítě. Titulek článku myslím hovoří dosti výmluvně.

„Lékař vyšetřil dítě, zda neutrpělo při pádu z kočárku nějaké zranění. Matka ošetření odmítla a také nesouhlasila s převozem dítěte na dětskou ambulanci fakultní nemocnice. Poté se dostavil přítel podnapilé ženy a přislíbil, že se o ženu i dítě postará,“ dodala Čížková.

Ač sice být matkou musí být dozajista stresující, tohle je už je přece jen trošku moc. Co to bude příště? Spláchne ho „náhodou“ do toaletní mísy? Odebrat takovým lidem právo rozhodovat a díru přelepit německou izolepou!

Další článek je povzbudivějšího rázu – Norští aktivisté souloží za záchranu deštných pralesů. Že zrovna norové… Inu i přesto, že jsem přesvědčen, že zrovna deštné pralesy obsahují neskutečné množství rakovinotvorných činitelů a je potřeba je vymýtit rychle a efektivně, bych se k aktivitě rád přidal. Bohužel však z oslovených kolegyň žádná nebyla ochotna nabídnout své tělo k tomtu takřka vědeckému aktu. Holt skrze icq se alkohol podává blbě…

Každopádně kdyby norští aktivisté nemrdali čas mrháním, … é totiž nemrhali čas mrdáním, možná by se jim  i podařilo nějaký ten klacík zachránit. Nicméně soudě dle nabídky třiček na webu aktivistů se docela jasně jedná o konzumenty extáze či lsd v množství větším než malém. Ale za originální počin dávám malé plus.

Když vám náhodou někdo vykrade sklep, zcizí automobil nebo prostě vybílí byt, policisté vám často oznámí, že sice pachatele nalezli, ale ten vše rozfofroval. Tak ho dáte k soudu, soud rozhodne ve váš prospěch způsobem „odsouzený je podmínečně propuštěn a je mu uloženo splatit celou škodu ve výši cca 1/3 skutečné hodnoty zcizené věci“. Odsouzený je obvykle na pracáku, takže nejen, že vám nemá z čeho peníze splácet, ale ještě vy, svými daněmi, platíte jemu. Skvělé, že? Ale kdybyste to nevěděli, tak to není špatnými zákony. Kdepak. Zákony u nás myslí absolutně na vše důležité:

Příslušnost matričního úřadu k zápisu matriční události

3) Narodí-li se nebo zemře-li fyzická osoba v dopravním prostředku, zapíše narození nebo úmrtí matriční úřad, v jehož správním obvodu došlo k vyložení fyzické osoby z dopravního prostředku.

Nezapomeňte tedy umírat a přicházet na svět pouze v okresech, kde máte bydliště, ať to potom nemáte daleko.

Ještě abych se vrátil k zajímavým klíčovým slovům, které sem navedly některé nešťastníky:

Rekordy v ejakulaci – statistiku si nevedu, ale tak maximálně 3 za noc (se stejnou partnerkou)

Seznam nezadanych dívek – neb se jednalo o dotaz bez kritikydia (háčků a čárek), není zřejmé, zdali dotyčný či dotyčná hledali seznam dívek nežádaných, či nezadaných. Smůla češtiny. Každopádně to první bych hledal pod FBI most wanted females a to druhé třeba na seznamce…

Fajcenie pervitinu – je špatné, áno!

Coje to pissing – Pissing je aktivita, při které na vás lidi neserou, ale chčijou.

Gay cigani – hmmm. Nenapadá mě komentář, který by neměl rasistický nádech…

Skrytá kamera masturbace manželky – bylo by dobré uvést příjmení manželky, abychom vám mohli tyto materiály dodat. A opět nechápu, co vás bude vzrušovat na masturbaci vaší manželky, když to nebude vidět…

Manželství se svědkem jehovovým – rozhodně stojí za hovno, žádné vánoce, pořád jen chodíte a klepete lidem na dveře a zakládáte studijní skupiny. Rozhodně nestojí za to.

KAROSA 700 NAVOD  – Nemám, sorry.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

skryta kamera masturbace


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *