Ačkoliv titulek může působit zavádějícím, nebo snad dokonce vtipným a vymyšleným dojmem, nenechte se zmást! Dnes, tedy v pondělí devětadvacátého ledna, léta páně devatenáctsetdevadesátplussedmnáct se hodlá v praze na václaváku sejít banda lidí, kteří se chtějí v duchu aktuálních novinek veřejně zviditelnit. Novinek, které si minulý pátek přečetli v magazínu Blesk, pravděpodobně cestou pro sociální podporu nebo za podobným duchaplným cílem.

Novinka se týkala rozhodnutí velkého západu umístit u nás malý radar a některým lidem se tento nápad nelíbí, a tak protestují, aniž by celá věc ještě byla upečená. Protest schvaluji, jeho formu nikoliv, nicméně každému co jeho jest.

Co na této akci nechápu zejména, je fakt, že když tito lidé hodlají protestovat proti takové banalitě jako je umístění nějakého radaru, tak jsou nejspíše spokojeni s tím, že naše země má vládu složenou způsobem zhruba jako origami splácané trojicí mentálně zaostalejších jedinců ústavu Jedličkova (omluva těmto jedincům, jestli to umí lépe, pravděpodobně ne). Jsou asi také spokojeni s kvalitou dálnic, silnic, městské hromadné dopravy, vlaků, policejních orgánů, soudů, nemocnic, lékařů, dopravní situací, také s tunelováním všeho možného, s korupcí na všech úrovních čehokoliv, co se týká státu a státní správy a podobně. Nejspíše jsou, když protestují proti něčemu tak VELMI důležitému, co jejich životy dozajista ovlivní ve velmi blízké době.

Také jsem před několika léty protestoval, když se přestaly prodávat šampóny ve skle. Pro mě se v ten den zbořil svět, a to zejména proto, že šampóny ve skle vynikajícím způsobem napomáhaly průběžně čistit genový fond lidstva od těch, kteří mají v hlavě nasráno nepatří zrovna k nejbystřejším.

Více např. Blisty.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *