Jsou muži, případně i ženy, které touží po zvětšení svého zařízení na čůrání. Odborně se tomu říká penis (tomu zařízení, nikolivěk zvětšení). To ale všichni víme. Co ale všichni možná nevíme, že zvětšení už není možné! Zemřela totiž indonéská šamanka, která prý uměla prodlužovat přirození (což je ekvivalentní název pro penis):

Jakarta 10. července (ČTK) – Stará indonéská šamanka Mak Erot, za kterou chodili muži s žádostí o zvětšení přirození, údajně zemřela minulý týden ve své obci Caringin na západě Jávy. Tuto zprávu dnes přinesla podle agentury AFP četná indonéská média.

Holt okurková sezóna, že o takové k**otině píše i ČTK. Každopádně nejzajímavější je, že indonéská média tuto zprávu (tedy o její údajné smrti), přinášejí zhruba každé dva roky. Někdy mě napadá, jestli tato šamanka náhodou nestojí za všemi těmi spam emaily na téma enlarge your penis in two easy steps.

Zajímá vás, proč je česká pošta tak flexibilní a efektivně řízená firma? Protože mají jednoduchá (skoro by se dalo říci primitivní) řešení například personálních problémů.

Kupříkladu v případě nemoci zaměstnance, či více zaměstnanců, se většina firem snaží bohapustě najít za tyto náhradu například v podobě brigádníka či brigádnice, nebo pozvou někoho z jiné pobočky. Ó jak nechytré řešení! To taková česká pošta má na tento problém naprosto unikátní řešení: jednoduše zkrátí otevírací dobu pobočky! Podobně to dělá česká spořitelna, takže otevírací době od jedenácti do dvou s hodinovou polední přestávkou není vůbec výjimkou.

Což mi připomíná, že mi nedávno jeden kolega vyprávěl, kterak mu někdy v červenci  dorazil dopis týkající se přípravného kurzu na školu vysokou. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby tento kurz již dávno nenavštěvoval. Dopis byl odeslán v únoru (letos) z místa vzdáleného přibližně deset kilometrů od destinace. To je myslím, hezký výsledek.

Jak dlouho by asi trvala přeprava takového listovního dopisu skrze poštovního holuba? A jak dlouho by pošta cestovala lahví ve vodě? To jsou otázky, na které asi nenajdeme odpověď, podobně jako na tu, proč se v reklamě na panenský olivový olej vyskytuje těhotná žena, nebo proč petr novotný vždy prozrazuje svým lesknoucím se čelem blížící se vtip.

Už jste někdy něco našli? A vrátili jste to? Kupříkladu zde cyklista z prahy našel utonulého muže, který na nohou překvapivě neměl brusle (ten utonulý, nikoliv cyklista – u něj by to překvapivé bylo). Tento cyklista svůj nález patřičně ohlásil. To bylo moudré.

Já jednou nalezl mobilní telefon. A protože jsem občan uvědomělý, bolestivé ztráty jiného jedince si vědom, jal jsem se čísla z telefonu vytáčeti, bych se někoho optal, kam telefon mám vrátit. Jaké bylo mé prvotní překvapení, když se po vytočení většiny čísel ozývalo namísto pozdravu „táhni“, „chcípni ty debile“, případně „ty máš teda nervy! hajzle!“ a to ve většině případů dříve, než jsem stihl cokoliv říci… Až na třetí pokus jsem pochopil, že telefon vlastnil nějaký český politik, který aparát neztratil, nýbrž zahodil.

A zakončíme, jak jinak, novinkou, která není vůbec nová. Perex níže pochází z jistého serveru novinkového a již dobré dva dny tam straší v této hutné slovosledové podobě.

Poplach na hlavní dálnici ve střední části Japonska způsobil ve středu čtrnáctiletý chlapec. Ozbrojen nožem unesl autobus s řidičem a deseti pasažéry ve městě Nagoja v prefektuře Aiči a namířil si s ním to na dálnici.

Video japonce unášejícího autobus zde. 

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *