Proč seznamka?

Na množství vašich dotazů ohledně toho „proč“ jsem zvolil metodu nálezu dívky na seznámení prostřednictvím internetů a seznamek, si dovolím odpovědět jedním slovem, čili zkratkou: EVICUCMADRFOKLAMBADALOLYKOK.

Je to zkratka, která dává smysl jen když něco znamená. Rozhodl jsem se seznámit se online proto, že jsem přesvědčen, že tato metoda nefunguje. Nebojte se, pokud v předchozí větě cítíte náznak oxymoronu, je možné, že na vašem mozku ještě není tumor velký jako bramborový klíček. A jak je to doopravdy? Ne, není to proto, že mám zánět v obou zápěstích a loktech. Ani proto, že v tomto státě není běžné provozovat předem dohodnuté sňatky…

Důvod je prakticky prostý. Poté, co se mi již desátým rokem nedaří sbalit ženu mých snů, která by o mě měla zájem pouze za předpokladu, že bych dostudoval vysokou školu, stal se jaderným inženýrem, začal aktivně provozovat alespoň tři sporty týdně, zkrátil se o deset centimetrů (na výšku, prasáci) a vypadal o deset let mladší, jsem naznal, že je čas se posunout dál.

Ano ano, slyším vaše hlasy, které freneticky vykřikují, že to nemám vzdávat, že je romantické na ženu počkat do doby, než se stane single matkou se třemi dětmi závislá na alkoholu a cigaretách, s hypotékou na krku a jizvou po císařáku a pak ji jako rytíř s rozbitým důchodovým připojištěním zachránit z útrob chudoby a vlastního bince… Jenže já jsem už prostě takový a nadále romanticky čekat nehodlám. Nemohu. Leč, neklesejme na mysli, neboť každá nová cesta je posvěcena ředitelstvím silnic a dálnic… Eh, to mělo být nějaké moudro, malinko se mi to tento jaksi… zamotalo.

Nuže, jak pokračuje moje snažení, jistě se dychtivě ptáte, zatímco hltáte toto i toto další slovo, které jsem zrovna… které jsem zrovna… které jsem zrovna… které jsem zrovna… napsal. Hehe, smyslovásoulož se tomu říká – když teď budete hodinu civět do žárovky, zmizí vám z vašeho oka zornička. Uff, to bylo drsné, takto hypnotizovat čtenáře! Ale holt lepší už to nebude a horší, pche, horší to ještě určitě bude.

Dalo by se říci, že jsem grandiózním způsobem vybruslil ze zapeklité otázky, kterou jsem si sám v předchozím odstavci položil. Budu však raději upřímný – zatím mi píší pouze ženy, že oceňují můj inzerát, a že se u něj tuze pobavily. Čož je skvělé, ale asi neumějí číst, neboť já tam jasně deklaruji mou snahu získat samičku za účelem seznámení. Mrzuté. Pochopitelně v rámci možností se snažím procházet nabídku obdobně postižených žen hledajících v záplavě sexuální tenze toho pravého prince (lol) na patrně obdobně nadrženém koni. Bohužel do toho nevydržím moc dlouho brejlit, poněvadž kvalita psaného projevu koliduje mezi mentálně zaostalým francouzem co se stěží naučil česky a pátou třídou zvláštní školy. Když už najdu něco delšího aspoň na dva řádky, ukáže se, že je to výcuc z nějakého existujícího díla nebo prostě snůška neustále se opakujících klišé…

V čem jsou ale ženy poměrně kreativní, jsou fotografie. Nezřídka narazím i na fotku, na které je žlutě přímo vyraženo, kdy byla pořízena. Datum se pohybuje v průměru okolo roku 2008/2009, nezřídka však jde ještě dále, viděl jsem i jeden z roku 2005, to už mi přišlo mírně brunátné. Přesto se jimi dotyčné ženštiny nestydí prezentovat.

Pointou celého tohoto mého dřístání o ženských inzerátech je jediná věc – je zde opravu minimum nepiercingových, nekouřícícíh a beztetovacích entit, které by se nacházely v rozumném okolí a zároveň byly na fotografiích vidět celé… Leč, neklesám na mysli – každý den se narodí na 500 000 nových lidí po celém světě, takže se jistě vyloupne brzo někdo nový.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

žena kouří koni


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *