Předchozí zápisek byl dlouhý, tento bude kratší

Tak, věřím, že předchozí záznam uspokojil anonymního nespokojence a my normální se můžeme posunout dále do hutného množství verbálních vod vyplouvajících perorálně z dutiny ústní většiny z nás. Kdo tomu rozumněl, nechť pohodí kamenem v dál.

Úvodem si dnes dáme hádanku. Rébus chcete-li. Kvízeček takový. Kde se nachází níže uvedený obrázek?

Všeználci prohodí, že na mém serveru. Inu, i tak by se na to dalo pohledět, leč otázka je myšlena geograficky a z pohledu obsahu. A abyste to neměli tak těžké, dám vám na výběr:

A) Rocinha, část slumu v Brazilském Rio de Janeiru.

B) Uprchlický tábor v Jihoafrické republice, ve kterém operuje Radovan Krejčíř.

C) Romské Ghetto u Ústí nad Labem.

Tak, chvíli si namáhejte své moudrosti plné hlavinky. Já počkám… Kdo hádal za A), za B) nebo za C), hádal úplně blbě. Jedná se totiž o technopárty u Šluknova. Jakkoliv by se to mohlo jevit jinak. Asi to bude docela nezdravé místo, protože jsem četl, že se tam docela dost smaží. Takže nejspíše nic pro vegetariány. Takový sausage fest nejspíše.

Ale pojďme dále. V česku denně zmizí 40 lidí,15 hektarů zemědělské půdy, 56 automobilů, 2,7 miliardy korun ze státního rozpočtu a 342 žen přijde o panenství (počítaje v to i tzv. propiskovné).

Mimochodem většina z těch 40 lidí, jež v česku denně zmizí, jsou IT pracovníci. To prý zaráží dokonce i policisty (ty městské obzvláště). Statisticky řečeno mě to nijak zvlášť neudivuje. Tito IT lidé jednoduše umřou a následně zůstanou leknutě ve svých kójích ve více či méně papundeklových open-spacech, kde si jich léta nikdo nevšímá, protože smrad obvykle zůstane stejný a množství vykonané práce jakbysmet. Proto dnes hojně v některých větších korporátech zavádějí tzv. flexibilní openspace, ale o tom si podrobněji povíme až někdy příště.

A kdo se kdy měl tu (ne)čest vyskytovat na studentských kolejích (Č)VUT, dá mi za pravdu, že ztratit se v tamním bordelu není nic extra těžkého. Dokonce i ženy, které tam studijní léta prožijí, odcházejí jako muži, přinejmenším smýšlením a s až podezřelým vztahem k plastovému nádobí, osobní hygieně a smaženému sýru. Odtud tedy zbylá část denně ztracených osob IT pohlaví.

V ČR prostě mizí kdeco a proto se není čemu divit, když jednoho dne zmizí i celé letadlo. Prostě PUF a je pryč i sportovní dvoumístné letadlo značky Fascination. To je jednoduše fascinující. Už jen proto, že se to stalo v Plané (get it? hehe).

Prostě jsou věci, které uvidíte jen v česku. Tedy, pokud to stihnete dříve, než zmizí.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *