Prachobyčejná frustrace

Tak jsem vám původně chtěl napsat tohle:

Jelikož cirkus pod mými okny byl již úspěšně zahájen, popíši vám alespoň události dní posledních. Jste rádi? Měli byste, protože si tak ukrajuji z radostných možností skýtaných mi tímto španělským světem…

A následně pokračovat stovkami dalších mnohoznačných homonym či jiných -nym skloubených do sad zvaných větné celky a obšťastňovat tak vaše snídaňové menu či jinou ranní aktivitu. LE kurva Č (čti: LEČ), život chtěl jinak a místo toho jsem strávil čas prací a sepisováním dopisu bytné, kde jsem se jí snažil vysvětlit mou frustraci z této bohem zapomenuté hlučné špeluňky a důvody, proč z ní odcházím. Věřím, že bude tuze chápavá a mých depozitních 550 euro obřadně spálí na hranici postavené 20 miliony nezaměstnaných tohoto státu.

Tak či tak jsem nasranej, protože hledat nový nájem bude dost legrejšn (čti: funny) a získat ho jen na měsíc či dva úplný oříšek, takže možná skončím nakonec v hotelu, nejspíše jako číšník, který bydlí ve stanu… Leč nedá se svítit, nedá se spát, nedá se sedět, nedá se nic, mám toho plné zuby, du pryč. Tak.

Sdílej tento článek

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *