Prachobyčejná frustrace

Tak jsem vám původně chtěl napsat tohle:

Jelikož cirkus pod mými okny byl již úspěšně zahájen, popíši vám alespoň události dní posledních. Jste rádi? Měli byste, protože si tak ukrajuji z radostných možností skýtaných mi tímto španělským světem…

A následně pokračovat stovkami dalších mnohoznačných homonym či jiných -nym skloubených do sad zvaných větné celky a obšťastňovat tak vaše snídaňové menu či jinou ranní aktivitu. LE kurva Č (čti: LEČ), život chtěl jinak a místo toho jsem strávil čas prací a sepisováním dopisu bytné, kde jsem se jí snažil vysvětlit mou frustraci z této bohem zapomenuté hlučné špeluňky a důvody, proč z ní odcházím. Věřím, že bude tuze chápavá a mých depozitních 550 euro obřadně spálí na hranici postavené 20 miliony nezaměstnaných tohoto státu.

Tak či tak jsem nasranej, protože hledat nový nájem bude dost legrejšn (čti: funny) a získat ho jen na měsíc či dva úplný oříšek, takže možná skončím nakonec v hotelu, nejspíše jako číšník, který bydlí ve stanu… Leč nedá se svítit, nedá se spát, nedá se sedět, nedá se nic, mám toho plné zuby, du pryč. Tak.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *