Nerozumím lidem, kteří před vánocemi stresují s úklidem, s nákupem dárků, s novým účesem, a s podobnými nesmysly. Vánoce by přece měly být něčím krásným, idilickým, a takové ty kecy… Však to znáte. Osobně rukávem přetřu trochu monitor, jinak se nehodlám úklidem nebo jiným stresem nikterak vzrušovat.

Tématické a velmi vtipně zpracované video. Zvuk nutný.

Proto pamatujte:

Snažte se nestrávit většinu života uklízením, neboť smrt může přijít už zítra…

(Ačkoliv jak znám některé ženské entity, vyloží si tuto poučku po svém, a budou uklízet zejména proto, že právě smrt může zítra přijít na návštěvu. Smrt do domu, utěrku do ruky… Neveselé.)

Tak či tak, rozhlédněte se raději kolem sebe, věnujte se svým dětem, máte-li nějaké, či víte-li, kde je hledat; pokud žádné nemáte, přesvědčte se nejprve, že je tomu opravdu tak (červená květinka symbolizující offline stav v ICQ komunikátoru u přezdívky vaší ratolesti nemusí nutně znamenat, že tato už neexistuje a ani není důvod k jejímu ignorování), a pokud opravdu zjistíte, že žádné nemáte, zkuste si nějaké vyrobit, existuje na to až osmnáct způsobů (osobně doporučuju klasický sex s opačným pohlavím).

Nu, a pokud nějaké dítě nakonec máte, buďte na něj hodní, protože tohle se přece nedělá. Věnujte mu trochu času. Až doroste, tak to sice ani zdaleka nedocení, ale budete mít přinejmenším lepší pocit, že jste zase o pár vteřin oddálili jeho tragicky šikmou kariéru, které se vznešeně říká život.

Share

2 Responses to “Povzbuzení pro ty, kdož stresují před vánocemi”

  1. Klarka says:

    Kruci, a to jsem vylezla z vany od uklidu jen kvuli tomuhle?!?!?

  2. Jo, už to tak vypadá :-)). Poděkovat mi můžeš jindy!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *