Také vám často při poslechu nadřízeného vrtá hlavou „kde sakra na tak dlouhý nudný cancy chodí?“ Respektive jak ten člověk dokáže z takového nic udělat tak extrémně rozvláčný nicneříkající blábol? Již dále nehledejte. Pokud se chcete stát mistry ve firemních proslovech, doporučuji tento generátor projevů. Malá ukázka:

Vážení a milí obchodní přátelé,

počátek každodenní práce na poli formování pozice umožňuje splnit významné úkoly na rozpracování možnosti nasazení veškerých dostupných prostředků. Tímto způsobem konzultace se širokým aktivem zabezpečuje širokému okruhu specialistů účast při tvorbě pozic jednotlivých účastníků k zadaným úkolům. Poslání organizace, zejména pak další rozvoj různých forem činnosti zvyšuje potřebu aplikace modelu rozvoje. Naše dlouhodobé ambice, stejně jako navržená struktura organizace posiluje platnost existujících finančních a administrativních podmínek. Ideové úvahy nejvyššího řádu a rovněž nový model organizační činnosti jednoznačně předurčují implementaci systému výchovy pracovníků odpovídajících aktuálním potřebám.

Nastavíte si několik snadných parametrů a program vám vygeneruje text libovolně dlouhý, informačně hodnotný asi jako husákovy televizní projevy a také podobně nudný.

Pokud nemáte komu spílat projevy, ale raději byste si zanadávali, můžete se inspirovat nadávacím generátorem. Pokud chodíte pozdě nebo třeba často ztrácíte děti svěřené vám do péče, pak je tady generátor výmluv.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *