Děti v párku mají rohlíky zdarma. Totiž děti v rohlíku mají zdarma párek. Nebo jak to vlastně bylo? A co na to Banam (Barbora + Anička + Adam)? (Škoda, stačilo málo a byl by z toho banán). Ale nic není dokonalé, ni Banička, totiž Banam, ni její otec a bůhví kolik zvrhlíků v celé té pomatené rodině.

U postižených dětí ještě zůstaneme. Zdá se, že jim z nějakého politicky korektního důvodu dávají média v poslední době více prostoru. Já proti takto postiženým dětem nic nemám (nesehnal jsem sprej nebo něco podobného, co by je dokonale odpuzovalo, bohužel), takže se musím spokojit se sarkastickými komentáři, kterými je častuju obvykle zvýšeným hlasem. Moc to nezabírá… Ale o tom jsem hovořit nechtěl. Tak tedy, média – zde se nachází tuze vtipné video jakéhosi podnapilého mluvčího postižených dětí, který se snaží s podobně postiženým kamarádem vysvětlit, proč se nacházejí v Plzni. Moc jim to nejde. Ale pobavili.

Na toto  téma jsem si vzpomněl na nesmrtelné video ruského společensky unaveného dělníka na pozadí. Je prostě dokonalé a vždy mi zvedne náladu.

Už trochu méně zábavné, ale k tématu postižených lidí sedící, video, ve kterém nové vedení jakéhosi rádia afektovaně vysvětluje, proč je důležité brát antidepresiva bez alkoholu.
Z jiného soudku potom případ ruského rozbitého traktoru, který se tváří jako bagr. Veselé, poutavé a originální řešení zapeklité situace.

A závěrem italský řidič, který snědl kamion jen aby unikl kontrole kotouče z tachografu.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *