Pojď vylízat misku aneb cesta do análů předmissek

Jeden drobný překlep a hned je z toho prasárna. Naštěstí já ho neudělal, protože jsem slušný člověk. Na rozdíl od těch neslušných lidí tam venku, kterých je všude plný knedlík. Hmmm, knedlík. Borůvkový… s přepuštěným pravým máslem. Mňam. Ale neodbíhejme.

Před chvíli jsem narazil na článek o misskách, tedy adeptkách na miss či jak se jim říká. Na tom by v podstatě nebylo nic zajímavého, páč holky to nejsou zrovna dvakráte… jak to jen kulantně říct… plné chuti. Jinými slovy, kromě toho, že málokterá „předmisska“ má opravdu souměrný obličej, přirozený úsměv či přirozeně štíhlou či vysportovanou postavu (což bych si tak nějak představoval v případě ideálním), nebylo především bez zajímavosti jak odpovídaly na jednoduché otázky, které jim autoři deníku položili.

Upozornění: Kliknutím na obrázek dojde k jeho zvětšení, což může naopak vést ke snížení libida. Klikejte tudíž pouze a jenom na vlastní nebezpečí.

Otázky byly celkem čtyři:

Jaká je vaše oblíbená filmová hláška?
Jaká postava z dějin je pro vás největším vzorem a proč?
Co byste chtěla dělat za dvacet let?
Jakou písničku byste si nechala zahrát na oslavu svého vítězství v Miss?

Co mě poněkud překvapilo, že žádná ze slečen nechtěla za dvacet let světový mír, což by bylo očekávatelné. Dále mě překvapila řada drobností, kupříkladu, že jednu (vlastně tři) věc mají všechny předmissky společnou: Sledují nejčastěji české filmy, chtějí dům a přály by si hodně peněz. To poslední je pravděpodobně zřejmé i z podstaty účasti v samotné soutěži.

Dále byly zajímavé některé odpovědi na otázku:

Jaká postava z dějin je pro vás největším vzorem a proč?

Jedna z ženštin odpověděla: Ježíš Kristus. A nic k tomu. Docela to chápu, protože rozvádět důvody, proč je pro mě největším vzorem třeba Rampa mek kvak nebo Terminátor (tedy pohádková fiktivní postava), by bylo i nad mé síly. Leč, možná mohla projevit alespoň trochu iniciativy a uvést například: Ježíš Kristus – protože mu to hezky viselo… nebo protože i dva tisíce let po své údajné smrti stále ovlivňuje miliony lidí po celém světě… popřípadě protože se jeho jméno celosvětově ujalo i jako citoslovce pro vyjádření spousty pocitů. Možností by se jistě našla celá řada.

Každopádně když už si musela vybrat pohádkovou postavu, mohla zvolit takovou, o které existuje víc než jedna pochybná kniha bez jasných autorů či citací – třeba Harry Potter či Superman. Nu což.

V otázce filmových hlášek prakticky žádná z žen neuvedla hlášku z cizojazyčně mluvícího (čti: zahraničního) filmu, což mě více než překvapilo a ihned přivedlo k zajímavé konkluzi. Vlastně hned několika konkluzím. Zmíním však raději jen jednu z nich: Většina předmissek jsou pravděpodobně rozmazlovaní jedináčci (jedináčkyně by znělo divně) a proto mírně líné (to u missky není na škodu, spíše naopak). Je tedy celkem pravděpodobné, že většina z nich tráví drtivou většinu času sledováním televizní obrazovky s dabovanými či českými filmy, odtud ta vazba na hlášky z českých filmů. Zároveň se některé (hlášky) téměř do písmene opakovaly, což moji teorii jen potvrzuje.

Ale nenechte se zmást. Já bych si ani nepřál, aby byly předmissky snad nějaké extra mozkovny, které byly už jako děti fascinovány elektromagnetickým relé či počítačem atari namísto barbin či platebních karet! To rozhodně ne! Protože pak by ta soutěž byla daleko komplikovanější, zejména na dívání.

Dále se minimálně tři předmissačky shodly na tom, že je pro ně největším vzorem z dějin Kája Čtvrtých. A to především proto (v tom se také shodly), že po něm zbylo mnoho krásných památek… Dvě z nich si sice ještě vzpomněly na univerzitu a té zbývající se líbilo, kterak moudře vládl, leč… Nejsem si zcela jist, zda je ta vazba na památky úplně nejvhodnějším odůvodněním. Já rozhodně plýtvání penězi daňových poplatníků na nějaké hromady šutrů, které by nevydržely ani 4 richterovy stupně při zemětřesení, nepovažuji za něco, kvůli čemu by tuto postavu z dějin měl kdokoliv mít za vzor.

Co je na něm obdivuhodného? Kralování mu spadlo do klína jak paris hiltonové kokain, prakticky celý svůj život strávil buď korunovacemi, oblékáním a svlékáním hermelínového plášťě či nesnášením židů. Ale nu což, každý máme rádi něco.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

nejvetsi anal
vysportovaná postava
jak vylízat ženu
jak vylízat
miss české republiky 2011


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *