Tak jsme si zase dali lehčí pauzu. Ne, že by se za tu dobu nestalo tuze mnoho podivných věcí. Ba přímo naopak. Stalo se toho tolik, že jsem se někdy téměř válel v křečích. Například s nejvyšším představeným křesťanů to nevypadá nejlépe:

Americký senátor zažaloval boha

Zažaloval ho přesněji za to, že sesílá na lidstvo pohromy, nemoce, teroristy a podobně. Svou žalobu postavil hned na několika pikantních faktech. Tak za prvé předpokládá, že „bůh se nachází všude“ a je tím pádem přítomen i v okrese Douglas, kde jsou jednání vedena. Cílem žaloby má být vydání soudního příkazu, který by Bohu nařídil přestat škodit lidem. Za druhé prý v neprospěch obžalovaného mluví fakt, že neprojevil ani špetku lítosti či výčitky a za třetí senátor uvádí, že se Boha snažil kontaktovat hned několikrát slovy „Pojď ven, ať už jsi kdekoliv“, leč, nikdy nepřišel.

Myslím, že by některým lidem měly být zatrženy vycházky z ústavu, zejména když venku svítí sluníčko.

Na odlehčení si dáme jeden Tokijský bazének:

http://www.youtube.com/watch?v=inA-36YRV0Y

Pokud byste projevili zájem o telefonní budku, můžete si jednu koupit například zde. Jsou pravé, v anglickém stylu a s cenami od 1400 liber.

Když už jsme u té angličtiny, připomnělo mi to jeden nedávný zážitek -na jednom z ICQ čísel, které jsem si kdysi ve spěchu zaregistroval, jsem omylem zvolil pohlaví „žena“. Každopádně jsem to číslo po dlouhé době aktivoval a za chvíli na mě vykoukla zpráva od nějakého člověka s hláškou: „Ahoj, nabízím doučování agličtiny, ale musíš být nahá“. Tak jsem mu odepsal, že beru, ale že musí být taky nahý. Napsal, že není problém a chtěl vidět mé foto. Poslal jsem mu tento obrázek. Už se pak neozval. Škoda, tato historka by byla pak třeba byla o mnoho veselejší.

Co dále se dělo doma i ve světě? Tak kupříkladu nějaká cigánka vyhrála milion korun! Prý si koupí dům. Tak přejeme hodně štěstí. Nechala se také slyšet, že se již nyní potýkají s rozsáhlými problémy:

„Vzali nám sociální dávky, což bylo osm tisíc měsíčně. Děti doposud dostávaly ve škole stipendium. Teď už nám učitelka řekla, že nejsme ve hmotné nouzi a musíme za všechno platit, jako ostatní,“ postěžovala si Husárová.

No jo, chudáci cigáni, musej taky dělat něco jako ostatní… :(. Je mi jich líto. LÍTO!

Což mi opět evokuje jednu událost. Nedávno jsem četl, že češi naimportovali na čtyři desítky nějakých závodních chrtů, tak jsem se nemohl ubránit pocitu, že si je objednali naši čokoládoví spoluobčané, protože kdo jiný by měl zájem o takové běhací plemeno? Znal jsem třeba jednu rodinu, která si pořídila kolii, která taky ráda běhala – proháněla kupříkladu auta a jednou ji uchvátil dokonce i vlak a to natolik, že už ji nemaj. No a pokud se ti chrti hodlaj chovat stejně, tak nevim nevim.

Docela pěkné schema ke kauze Banička vytvořili lidé z idnesu.

Ze všech stran se na nás (asi) valí reklama na digitální TV. Zaujala mě pasáž z jednoho článku na toto téma. Konkrétně:

V Závisti nefungují mobilní telefony a někdy ani pevná linka. „Máme tady T-Mobile louku a Vodafone zatáčku . Tam slabý signál je. Občas,“ říká chalupář František Štěpánek. Televizi nemá. „My máme akorát tak digitální budík. Na baterky.“Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

ciganka naha


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *