Pekuliarity aneb nezpomínejme na kokoty okolo nás

Čas od času je dobré sobě připomenout, že nežijeme ve světě normálním, ve světě kde jasná pravidla dávají věcem řád, kde lidé se mají rádi a kde láska a pravda vždy zvítězí nad lží, nenávistí a gumovými medvídky. A od toho, abych  vám to připomínal, jsem zde já. A vy máte pouze dvě možnosti: smířit se s tím nebo se s tím smířit.

Mladík si na policii stěžoval, že zveřejnila jeho fotku, kterak krade.

Dvacetiletý mladík z Mladé Boleslavi se poznal na fotografii, kterou zveřejnila policie poté, co ukradl u bankomatu ženě 6 tisíc korun, které tam zapomněla. Muž se sebral a šel si policistům stěžovat, že jeho fotku zveřejnili. Ti jej rovnou zatkli a obvinili.

Nepřivedlo jej ale špatné svědomí, naopak přišel s tím, že chce na postup policie podat stížnost,“ uvedl mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.

Hmmm, debil. Když už kradu, tak se při tom nenechám alespoň fotit, no ne? To už je skoro jak ta nebystrá žena, která si před léty šla na policii stěžovat, že si koupila za falešné peníze mouku namísto pervitinu a pak se strašně divila, když jí věnovali kovová pouta a nechali ji v chladné cele předběžného zadržení zatímco pro ni sepisovali obvinění z blbosti.

Nenechte se zmást, i minulý rok měl pekuliarit plný košík. Tak třeba:

Bolestivé bylo uváznutí opilého muže na plotě mateřské školky v Karviné. Do příjezdu hasičů ho museli podpírat kolemjdoucí.

Patrně se střídali.

19letého mladíka z Jilemnice zase v říjnu rozzlobil kontejner na sklo. Prokopl ho, ale tak nešikovně, že se mu noha zaklínila uvnitř. Ven ji dostalo až speciální hydraulické zařízení hasičů.

„Speciální hydraulické zařízení“ Proč jen to zní lehoulince lechtivě? Každopádně to byl taky kokot.

V dubnu v Jaroměři pro změnu dcera „pomáhala“ otci při opravě auta. Svůj malíček zastrčila do vymontované převodovky tak, že jej nedokázala sama vytáhnout. I ji nakonec hasiči osvobodili.

Hmmm, to snad ani nebudu rozebírat hlouběji. Možná štěstí, že pán nesplodil syna.

Nepříjemně uvázla i mladá horolezkyně. V srpnu zůstala viset na skále poblíž Nových Zákup na Liberecku. Na pomoc jí přiletěl i vrtulník. Nakonec se ukázalo, že se dívce zamotaly vlasy do karabiny. Po vymotání slanila bez problémů na zem.

Hoďte na ni síť a kupte jí hřeben, buchtě jedné hřebeny nezdolávající! To je takřka do hřebenů volající nebetyčnost! Hřeben bych jí do… no to je jedno, každopádně když jsem já před léty kolaboval v důsledku alergické reakce na neznámou látku a měl jsem zduřelé hrdlo tak, že i paris hiltonová by v takovém stavu odmítala polykat, natož rozumně dýchat, tak mi na lince 155 řekli, že mám dojet tramvají. A ono přitom stačí říct, že se vám zamotaly vlasy do karabiny a poletíte hned na pohotovost vrtulníčkem 1st class. Jipí.

Zdroj pro většinu citací výše: Idnes.

Dvě hodiny se neznámý výtržník vozil zdviží v jednom z domů v pardubické Jindřišské ulici.

Na milovníka výtahů zavolali obyvatelé domu strážníky s tím, že je opilý.

„Strážníci muže převezli na záchytku, ale lékař vyšetřením zjistil, že není podnapilý, nýbrž pod vlivem marihuany, proto jej propustili.

„Po uložení blokové pokuty za rušení nočního klidu byl muž propuštěn,“ potvrdil mluvčí městské policie Pavel Čejka. To si snad ani nezaslouží nějaký hlubší komentář.

Jinde se zase jistý senior pokoušel opéci si své vlastní vozidlo:

Přikryl si motor dekou a zapomněl na ni…? Wůtufuk?

Tak jako v tomto nevidím příliš tu logiku – proč?? Proč by si někdo přikrýval kus horkého kusu kovu kvůli mrazu? To už vyžaduje notnou dávku metamfetaminů, marihuany či maratonu filmařiny zdenka trošky.

Možná je skutečně na čase zavést tohle:

Pozor, senioři! Řidiče bude varovat nová značka

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *