Online Flashová hra – jedinečný basketbal

Pozor, zabíječ (volného) času.

Nejedná se o jen tak ledajaký basketbal, ale online basketbal s možností hry proti více či méně snaživým soupeřům. Zhruba každé tři minuty dojde k zahájení soutěže, ve které jde v podstatě jen o to naházet co nejvíce košů s co největší přesností (čistý koš z větší dálky má větší bodové ohodnocení než míč utopený o desku). Není bez zajímavosti, že lze také nastřelit koš odrazem o palubovku, nicméně v soutěži se obvykle nezapočítá jako platný, ačkoliv je mnohdy těžší takový koš dát.

V podstatě to není nikterak náročné – můžete si zvolit svou přezdívku a kliknutím na Play zahájit hru anebo trénink, podle toho, v jakém časovém úseku se zrovna nacházíte. Ovládání je taktéž prosté, že i šimpanz by si chrochtal – jednoduše zamíříte a zmáčknete tlačítko na plochém pohyblivém předmětu pod vaší pravou či levou dlaní – míč je pak vhozen směrem ke koši a nadále se děje již vůle (z)boží. Výhodou je, že po každém spuštění se hra přepne do celoobrazovkového režimu, takže nemusíte nijak složitě hledat jakési pidibalónky na mini obrazovečce, jak tomu bývá zvykem.

Nejen, že vás hra v průběhu informuje o statistikách vašeho úspěchu, ale protože hrajete obvykle proti několika desítkám či stovkám živých soupeřů z celého světa, budete ke konci odměněni výsledkovou listinou a dozvíte se na kterém místě jste skončili a jak jste si vedli oproti ostatním:

V poslední hře jsem například skončil 56. z 223 účastníků, takže jsem byl lepší než 75% ostatních hráčů. Nuže zahoďte obavy, směle do toho vstříc probdělým nocím a nebojte se pozvat i kamarády, abyste s nimi mohli soupeřit!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *