Ocelové šidítko – bondage či jiný fetiš YouTube Preview Image

Při čtení tohoto příspěvku si povinně pusťte písničku Dance with Me od Nouvelle Vague. Šup. Click.

No tak… dál vás nepustím, dokud si ji nepustíte! Ha!

Čop čop…

Klik klik.

Aha, už to jede, to nebylo slyšet prve. Tak, a můžeme pokračovat.

Mám v práci jednu kolegyni, která žije sociální sítí fejcbuk – seznámila se na fejcbuku, nahé fotky má také na fejsbuku a děti bude vychovávat patrně také skrze facebuk. Všechno na jedné jediné sociální síti. Jakoby snad byl takový problém zřídit si účet zvlášť na amateri.cz, ukazsvojiprdelku.cz a zvlášť na vypujckamanzelek.cz pro vyplnění víkendů. Hmm.

Každopádně, této kolegyni se jednoho dne objevila v kanceláři ocelová věc – šidítko. Vlastně spíše takové švihadlo. Ale pozor, ocelové (!) švihadlo. Dle mého se tedy nejedná tak úplně o švihadlo, jako spíše o pomůcku ryze erotickou. Nějaký její tajný ctitel (a že jich tam je!) se rozhodl své BDSM touhy propašovat formou tajného trojského koně rovnou do jejího lůna, které v daném případě reprezentuje její kancelář. Jak prostý a přitom tak vychytralý plán!

Určitě jste nyní nechápavě jednostranně aktivovali svůj sternocleidomastoideus, který způsobil otáčení vaší hlavy doleva, doprava, doleva, doprava a zase zpátky. No nedivte se, je to jednoduchý princip. To prostě samičce naježíte silikonové dildo, venušiny kuličky (také silikonové, jsou méně hlučné) či vibračního nafukovacího pajduláka nebo pokud je rozpočet nízký – alespoň sombréro s výstuží. Samička se po rozbalení dárku samozřejmě zardí a dárek odloží do skříně.

Poznámka: Venušiny kuličky a vibrační vajíčka ani zdaleka neslouží pouze k tomu účelu, ke kterému si vy všichni prasáci zrovna myslíte! Užití najdou také pro posílení pánevního dna – užitečné zejména pro ženy po porodu.

A pamatujte: Posílením pánevního dna posílíte též svůj sexuální život, pakliže jej provozujete s mužem a jste žena.

V té skříni pak pomůcka chvíli setrvává, než nastane ten kýžený okamžik, ten pravý a jediný oka-mih, při kterém jí zvědavost nedá a pomůcku se rozhodne vyzkoušet. Což mi připomíná, že zmíněné ocelové šididlo jako první vyzkoušel její kolega, který toto ukořistil a jal se jej aktivně v kanceláři užívat. Poměrně úspěšně se u toho zranil. Hrozivé.

Ale zpět k tématu. Ženy jsou obvykle stydlivé a tak experimentují s naježenými pomůckami samy, což vede ve výsledku zejména ke zvýšenému výskytu kuriózních příběhů, které si posléze mezi sebou v hospodě vyměňují proktologové. Co je to proktolog, tážete se? Ne co, ale kdo! Proktolog je člověk – lékař – který hledá potíže v místech, kde jiní hledají změnu svého nudného sexuálního života. Tak.

Pročež pokud některá vaše kolegyně znenadání přijde do práce s tvrzením, že si nemůže pořádně sednout, jak jezdila celý víkend na tom bicyklu, pak vězte, že pravda může být tam venku docela jiná a často pěkně, ehm, hluboko.

Nuže, zpět k úvodnímu tématu. Co je velkou neznámou v našem lokálním příběhu je především to, kdo jí ho tam umístil? Je tuze velkou záhadou, kdo šidítko do kanceláře kolegyni donesl. Všichni pochopitelně podezřívají izraelského kolegu Fidora či německého výměnného studenta Guntera. Oba jsou na špici podezřelých, však ani jeden se zatím nepřiznal. První kolega především proto, že na své arše odplul do země zaslíbené a druhý kolega proto, že česky umí pouze slovní spojení „kolík stojí“, kterým pokaždé ohromuje prodavačky zejména v řeznictví, když sobě kupuje funf kilo bratwurst.

Tato podivnost tedy asi zůstane prozatím utajena. Případ budu bedlivě sledovat a pokud se nějakým způsobem vyvrbí kdo je pachatelem – zdali zahradník nebo jiná hlava umaštěná – budu vás jistě brzy informovat.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

bondage


Share

No Responses to “Ocelové šidítko – bondage či jiný fetiš”

Trackbacks/Pingbacks

  1. Omyly a přešlapy, plynaři a nedošlapy | Blog pana sponky - [...] omyl se stal s erotickou pomůckou, kterou jedna z mých kolegyní objevila nedávno ve své kanceláři (prý se tam…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *