Zase jsem po čase zjišťoval, která klíčová slova či fráze navedly návštěvníky sem ke mně. Svatba Jiřího Káry byla na úplně prvním místě. Druhé místo zabírá fráze „rodiče na antidepresivech“, což skutečně netuším proč a ani co ti lidé hledali, nicméně asi bych měl téma více rozepsat, neb google si myslí, že mé stránky téma úspěšně vykreslují. Leč, není tomu tak.

Na třetích a dalších místech se posléze umístili tito favorité:

Erotické videa – nechápu proč lidé hledají u mě.

Pomocník office – to celkem chápu proč hledají právě zde.

České kurvy – asi píšu příliš často o českých drahách a české poště.

Kopulace koní – fetiš…

Neklikací myš – nějaký fetiš?

a pak rozličné klasiky jako třeba skrytá masturbace. Jak sakra chtějí lidé koukat na skrytou masturbaci? To jako někdo natáčí dveře od pokoje, a dole běží titulky, že za dveřmi masturbuje muž či žena dívákových snů? Nevím jistě, ale mám dojem, že šance na vzrušení u takového snímku je podobná, jako že zubař při vrtání zubu narazí na extrémně rozsáhlé těžiště ropy.

Pak tady taky někdo skončil na frázi showgirls děj. Je zřejmé, že nepochodil ani jinde, neb showgirls toho mají určitě mnoho, ale děj k tomu rozhodně nepatří.

Slovní spojení belinda carlisle kouří raději ani nechci komentovat. Těch kuřáků je v poslední době až až. Naproti tomu pouzite kalhotky, to už je výraz, který rozhodně za komentář stojí. Dle namátkové prohlídky googlu zjistíte, že o použitých kalhotkách existují nejen blogy, ale na téma se pořádají též výstavy, píše o nich idnes a v neposledním případě se prodávají v bazarech. Proč je ale někdo hledal zde, netuším.

Co mě ale celkem rozesmálo, byl dotaz do googlu: V čem se prodává šampón? Takže tuto otázku velmi rád zodpovím: šampón se prodává obvykle v tašce. Pokud je myšlena ta viskózní tekutina, tak ta je pak distribuována v plastových obalech. V letech dávno minulých se též daly sehnat šampóny ve skle, ale kvůli slabším motorickým schopnostem některých jedinců byl jejich prodej ukončen a přešlo se na balení pro blbce.

Dále má stránka byla oblíbená pro výrazy jako: porod s dvojčaty, věci do porodnice pro dvojčata či porod na videu. Já sice chápu, že myšlení většiny budoucích matek v posledním trimestru ovlivňuje řada hormonů či medikamentů, ale takovéto základní otázky… Ale budu hodný, zodpovím: Porod s dvojčaty je skutečná fuška, troufnu si tvrdit, že dokonce dvojnásobná oproti matce, která vyplodí pouze šklebáka jednoho. Všechny věci do porodnice pro dvojčata je potřeba vzít 2x! A porod na videu? To musí být skutečné maso. Tak, toliko mé rady zcela zdarma.

Další klíčová slova již jen telegraficky:

gott masturbace v tramvaji – fuj. kdo by tohle… no fuj… Ale je pravda, že existuje (asi nepříliš pravý) policejní zápis, jež koluje po internetu a kde stojí, že jistý karel gott před pár dekádami údajně masturboval v hromadné dopravě před nějakými školačkami či co.

masturbační závody videa – no raději tohle než gotta výše zmíněného.

slohova prace – alkohol – tak tady těch materiálů jistě našel… 🙂

SNĚHOVÉ LESBIČKY – netuším o co jde, ale buď je to druh zákusku nebo porna.

soulož za peníze – tomu se říká PROSTITUCE, proto jsi nic nenašel, troubo. Hledej kurvy či šlapky a vyhni se českým drahám a poště.

řezačky trubek – jó, takový holky, co vám nařežou trubky, to asi jen tak lehce neseženete. Ale počkejte na změnu režimu, vony se zase nějaký ty jeřábnice a soustružnice voběvej.

pak že posilování škodí – zajímavé slovní spojení, vcelku by mě zajímalo, co autor dotazu skutečně hledal.

A dalo by se pokračovat do nekončena, ale raději to zatím ukončím a možná vytáhnu něco dalšího opět příště :-).Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

karel gott masturbace
závody v masturbaci


Share

One Response to “Oblíbená klíčová slova”

  1. Kristina says:

    chybí tam wulffmorgenthaler……sněhové lesbičky až o pár kliků (checht checht) dál…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *