Nůž na pizzu pro kutily

Ano přátelé. Lidl aneb „kácení lesů na čtyři“ nabyl předvčerejškem nového rozměru! Respektive význam tohoto obchodu. Začali totiž prodávat výrobky. Ovšem ne jenom tak ledajaké výrobky – konkrétně dlouhotrvající výrobky z čínské lidové republiky! A aby toho nebylo málo, jedná se specificky o výrobky pro kutily – například takový nůž na pizzu. Jeden by řekl, že takový nůž na pizzu musí mít rukojeť, čepel a podobné rysy charakteristické právě pro nůž (ať již na chléb, salám či pizzu). Omyl! Žádný z těchto atributů nůž na pizzu z Lidlu nesplňuje!

Nůž na pizzu z Lidlu můžete získat za pouhých 29,90 korun českých! Nůž je odolný až do 210 stupňů pana celsia! A co je nejlepší – cena – je za *kus*! Fantazie. Hned jsem pro něj běžel. Jaké však bylo mé překvapení, když místo nože na mě brejlila tato, jak to slušně říct – prostě lahev!

nuz na pizzu lidl

Nakonec jsem tomu přišel na kloub! Jedná se totiž o speciální nástroj určený výhradně pro kutily! V návodu k použití se totiž dočtete, že lahev je potřeba před použitím nikoliv protřepat, alébrž rozbít! Pak stačí vzít jeden z větších střepů a započít krájení pizzy. Tento nůž tak přinese celé rodině jedinečný zážitek.

A malé upozornění: pokud hodláte krájet nožem na nový rok, ujistěte se, že máte v případě čtyřčlenné rodiny vyhrazeno 4×50,- kč na poplatek u lékaře. V případě nechtěného či chtěného zranění vás totiž bez peněz ani na pohotovosti nevezmou (navzdory tomu, že platíte zdravotní pojištění celý svůj život).

Mimochodem, věděli jste, že písmeno „i“ v názvu Lidlu symbolizuje padající/kácený strom?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *