Nové české televizní seriály 2009/2010

Česká televize uvede letos několik nových seriálů. Dramaturg české televize Drahomír Turg to komentoval slovy: „Chceme dívákům přiblížit více realitu. Zejména těm, kteří sledují pouze reklamní spoty s tím, že pořady mezi nimi považují za odpad.“ V televizi se tak můžeme těšit na tyto nové seriálové kousky, které budou uvedeny na přelomu roku 2009/2010:

Malý pitval Velkého z města

Thrillerový seriál, který si bere na mušku známého fiktivního sériového vraha Michala Malého, jež v průběhu devadesáti dílů předvede divákům strhující pitvu Václava Velkého, své první a jediné oběti, kterého brutálním způsobem usmrtil tak, že mu pouštěl střídavě hudbu daniela hůlky a michala davida.

Sedmdesát let v debetu

Telenovela o běžném frantovi uživateli, který se rozhodne žít jinak, vezme si hypotéku na byt 0+1 a po zbylých 3 640 dílů se jí snaží splatit běžnou prací. Sponzorem seriálu je společnost Homokredit.

Velmi krátké kočkování

Dvoudílný seriál z prostředí české mafie a politiky.

Bílé svině

Seriál nás zavede do fiktivního státu kde sledujeme osud cigánského mladíka Blažeje Mercedese, jehož život je protkán spoustou diskriminace. Například již v prvním díle se dozvíme o denní diskriminaci při hraní na automatech, kde Blažo nikdy nevyhraje a vinu hází na „ty bílé“, kteří vyhrávají určitě víc, když mají ty velké domy a auta. Seriál vznikl za podpory fondu politické korektnosti Džamily Dlouhohubé.

Nemocnice na pokraji zhroucení

Dvacetidílný seriál o fiktivních nemocnicích středočeského kraje, které pod vedením muslimského aktivisty Kravita Dátha jsou postupně přebudovávány na mešity.

My všichni colou povinní

Seriál o skupině obézních spolužáků, kteří se rozhodnou shodit přebytečná kila pitím známého slazeného nápoje. Sponzorem pořadu je závod na výrobu bicyklů Pepsiho kola.

Kateřina za Cash

Miniseriál z prostředí českých prostitutek, které nejsou příliš atraktivní a už vůbec ne chytré.

Okres na serveru

Seriál z prostředí IT, neboli výpočetní techniky, který se snaží jít ve šlépějích populárního zahraničního díla IT Crowd. Hlavním hrdinou je absolvent technické vysoké školy Hugo Prestiž, který se v průběhu šedesáti dílů snaží vygooglit dívku svých snů.

My z konce světa

Seriál o lidech, kteří pracují, odvádějí daně a nájemné, elektřinu, plyn i svoz odpadu platí včas.

Návštěvníci

Miniseriál popisuje fiktivní pátrání rumunských přistěhovalců po svém ztraceném princi, který měl kartičku na výběr sociálních dávek.

Nuže, zdá se, že je na co se těšit!

friends73Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

seriály


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *