Nemultikulturní rasově závadný příspěvek

„My chceme díru! My chceme díru!“ Skandovali sjetí muslimští skauti z celého arabského světa.

Muslimští skauti protestují. Že se na to nevyserou, co? Polejvat žencké kyselinou a kopat v poušti příkopy by jim šlo, ale sednout si na mísu je strašlivej problém. Nechápu.

Vůbec v té saudské arábii je to podivné. Tuhle tam popravili muže, který se pokusil znásilnit ženu. Údajně proto, že se mu to nepodařilo. Jako bonus může ženě polít obličej kyselinou. Všechno to dává smysl, jen mi není jasné, proč je na ilustrační fotce u článku perský princ?

Chovateli na Táborsku utekl klokan, hledají ho policisté, píší novinky.cz. Já teda neptřím k největším myslitelům tohoto týdne, ale neměli by policisté hledat spíše samici klokana, než chovatele?

Komu práce nevoní, dostane metlu a kartáč, píše zase idnes. Poslanec čssd roman sklenák ale návrh považuje za špatný a uvedl k němu:

„Povinnost odpracovat minimálně 20 hodin týdně mi přijde naprosto nepředstavitelně velká. To je skoro čtvrtletní úvazek poslance,“ uvedl. Člověk si tak navíc přivydělá pouze okolo tisícikoruny. „To je jen o něco méně, než kolik si vydělám za hodinu jako poslanec! Mělo by to být rozhodně úměrnější.“, dodal.

Moudrá slova. Jiný kraj, jiný mrav. V každé zemi řeší lidé nedostatek míst k sezení v hromadných dopravních prostředcích po svém. Třeba v chile zastřelil muž v metru dva spolucestující, aby si mohl sednout.

Novou převratnou bezlebkovou dietu zkoušeli na přelomu roku specialisté z nemocnice na jihu čech. Jediným problémem je prý mírná dezorientace pacientů a škodolibost personálu, který si oblíbil hru s názvem „najdi si svého bezlebkouna“, jež v sobě kombinuje běh v rámci nemocničního areálu a paintballové zbraně.

Toliko archivní přehled zpráv.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *