Několik zajímavostí a kterak ženu nebaliti

Ivo, který se nedávno zrovna oženil (a prohlásil, že odteď jsou nejbohatší rodina v česku – což mimochodem dost přepálil, pakliže se tedy nepřiženil do Kellnerovic impéria), to má docela promyšlené a ví jak na to. Jím použitý vyhledávací mechanismus umí přesně poukázat na to, co hledáte:

Například, když zadáte dotaz „jak najít dívku“, vyjede vám ihned tohle:

Tedy vč. nápovědy, jestli jste nechtěli raději hledat rovnou „dírku“! On Ivo patří ke kategorii těch, no, jak to říct… neromantikům z (Č)VUT. A prostě by raději hned šel na věc, proto radí tu dírku. Ehm. Fuj ivo! Styď se!

Což mi připomíná příběh jednoho mého ostýchavého kamaráda, kterého seznámil někdo s jistou dívkou. Jak už to tak chodí, chvíli si smskovali a brzy (po půl roce) slovo dalo slovo, rodiče nebyli doma a pozval ji tedy na kus čaje a šálek dortu. Nebo něco takového. Možná na film, kdoví. Každopádně ostýchavá ženština přišla, netušíc, co se přesně chystá. Podotýkám, že to se viděli poprvé naživo(!). Milý chlapec se zeptal, jestli nechce jít do obýváku, že by se dívali na televizi. Dívka souhlasila. Usadili se tedy na pohovce. Po chvíli se (on) rozhlédl a řekl: „tady je nějaké vedro, co?“ a sundal si košili. Pod kterou neměl pochopitelně vůbec nic (je tuze šetřivý – ale o tom raději až jindy). Dívka vytřeštila oči na situaci, která se zrovna odehrála a ve světle jeho bradavek velmi rychle byt úprkem opustila. Překvapivě.

Zmíněnému chlapci bylo v té době cca 20 let. Inu, i takoví jsou mezi námi. Ale, o tom hovořit jsem nechtěl.

Abych se ještě vrátil k té předchozí vyhledávací situaci. Ivo myslí též na vulgarismy. A například při vyhledáním výrazu „pička“ vám vnutí „kočku“, případně tento týden „myčku“. Milý Ivo, hledá-li teenager, adolescent či důchodce pičku, pak rozhodně netouží po myčce nebo domácím mazlíčkovi. Tak.

Od seznamů trochu odbočíme. Tentokráte k jídlu. Přesněji nejmenšímu šťastnému jídlu z mekiho donaldu. Štastné jídlo z mekiho donaldu je v podstatě kus sladké housky s karbanátkem, který je na zakázku vyráběn v čínské provincii Ťiang-su ze starých čínských novin a drcených jablečných ohryzků a k tomu jsou ještěhranyho olky a koliho koka.

Podrobnosti z výroby tohoto minikousku naleznete tady.

Lego olympiáda? Proč ne. Stačí vám k tomu 300 000 Lego kostiček a 4500 Lego panáčků. Inu, šup na to!

A závěrem jedna pěkná reklama:

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *