Největší penis v brně

Předem upozorňuji, že následující čtení není vhodné pro mladistvé, puritány, členky družstva „liga proti kojení“ či orangutany, kteří umějí číst.

Ženy, muži, děti, senioři – každý si na něj chce šáhnout – někteří proto, že sype kuličky, jiní zase kvůli jeho kontroverzní orientaci (je to dildo? nebo anální kolík?), a téměř každý by ho rád obelstil a zjistil z něj čas – obří falický symbol brněnského náměstí, který do dáli hlásá: jste kokoti. Jste kokoti, kteří nemají přes den kde parkovat, ale mě jste si za dvanáct milionů koupili. Umím sypat koule a dobře vám tak že žádnou nechytnete!

Zpravodajské servery se ve svých informacích o projektu různí – někteří se rozhodli jít cestou diplomatickou a zvolili titulek decentnější:

Brno má novou atrakci, hodiny připomínající nábojnici


Zdroj: IDnes.

Jinde si zase nebrali servítků a bohapustě spustili:

Anální kolík v centru Brna

Faktem je, že z hlediska tvaru jde spíše o klasické dildo. Anální kolík by správně měl být tvarován trošičku jinak (buď uprostřed lehce buclatější nebo zahnutý do speciálního tvaru určeného zejména pro dráždění prostaty). Ten buclatější ocení zvláště ženy, už třeba proto, že prostatu byste u nich hledali jen marně, ale ze zkušenosti lze říci, že využití naleznou oba typy u obou pohlaví (takříkajíc).

Ať je to jak chce, zmíněná falická věc je dílem umělce, který se jmenuje Jurák. Nuž, já myslím, že je to jasné, ne?

Osobně považuji anální „hodiny“ za zbytečně vyhozené peníze. Nemám nic proti umění, ale namísto hromady leštěné žuly by bylo dle mého názoru lepší za ty peníze třeba zrekonstruovat park, postavit školku nebo udělat pár parkovacích míst navíc. Ale když ta junije europská dává finance jen na kokotiny, tak co potom, hm?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *