V tomto skvělém příspěvku největší penis nenajdete. A ani to vlastně není podstatné, je to přece jen a pouze na čůrání, ne?

Zato zde naleznete zajímavosti jako třeba nejmenší vůz na světě – recenze v podání Jeremy Clarksona skutečně nemá chybu. Prostoru v autě je bezesporu dostatek, ačkoliv pohodlí je do značné míry závislé mj. na tom, jak velkou jste měli zrovna snídani. Zároveň se dozvíte, že vůz je skladný, lehký a lze jej snadno vzít třeba rovnou do práce, dostat se s ním rychle na poradu a také, kterak se s takovým vozem manipuluje ve výtahu.

Dále jeden nejmenší kulturista na světě, jednoznačně renesanční člověk. Více to raději komentovat nebudu, byl bych obviněn přinejmenším z týrání zvířat nebo tak něčeho.

Zajímavé gymnastické číslo předvádí chlapci v díle nazvaném Nejdéle aplikovaná lidská vlajka. Dozajista poutavé a samozřejmě vyhraje ten sympaťák.

A od klasických „nej“ ustoupíme do světa téměř japonské demence, přesněji disciplín, které skutečně nedávají smysl ani ve světě Monty Pythonů. Kupříkladu kolik tak dokážete rozmačkat vajec pomocí prstů na nohou v rámci 30 sekund? Jistě si tuto otázku pokládáte den co den; ve snímku naleznete přibližnou odpověď.

A pokud nebudete mít co dělat, můžete vyzkoušet disciplínu Kolik triček na sebe dokážete obléci, která bezesporu potěší zejména tričkové fetišisty.

No a nakonec jedno nejtěsnější parkování.

Share

3 Responses to “Největší penis na světě a další roztodivné rekordy”

 1. Kristina says:

  co se stalo s panem Sponkou???????? to je mi nějaká roztodivná věc!

 2. Pan Sponka says:

  Ach so. Pan sponka sobě dovolenou naježil, aby v důsledku ní v práci tuze pracovat musel, proto ta prodleva. Zároveň se musí přestěhovat, nadávat na české dráhy a psát další blog o dovolené :-).

  Leč nezoufejte, vrátí se! Již brzy.

 3. Kristina says:

  juchuchůůů…..Mr.Sponka comes to town…pif pif bum prásk ratata…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *