Kvůli navigaci prý již 15 vozů nákladních ukončilo svou činnost v domě rodinném. Mrzuté.

Chrání majetek tělem i duší a to nikolivěk svůj, ale zaměstnavatelův! Kdože ptáte se, dělá takovou kravinu? Přeci zaměstnanci poštovních úřadů! Se slovy „ukaž bombu cype“, vyprovodily úřednice jisté pošty útočníka pryč z budovy.

„Nechoval se agresivně. Říkaly mu, ať chvíli vydrží, že nemají oprávnění o výdeji peněz rozhodnout. Že nemají přístup k trezoru a že musí zavolat vedoucí.

Podle novinek prý je kuriózní, že si zloděj před vstupem do haly u zvacího přístroje vytiskl lístek s pořadovým číslem. To mi kuriózní nepřijde ani v nejmenším, protože člověk nemusí zrovna studovat hyporbolickou topologii aby věděl, že bez pořadového lístku se na vás na poště ani nepodívají, natož aby vám vydali nějaké peníze!

Není bez zajímavosti, že nenápadného lupiče si nevšimli ani zákazníci pošty.

Tak. Toliko do článků novinových.

Zjistil jsem v době nepříliš dávné, že jsem pravděpodobně deformován a to na místech, kde byste to rozhodně neuhodli. Nemyslím teď na místech, kde si zrovna myslíte, že si myslím, že jsem deformován. Tuhle jsem se zahleděl na pěkný přírodní výjev a říkal jsem si, jak je ten obraz krystalicky čistý, věrný a prakticky dokonalý. Skoro jsem začal uvažovat o tom, že v reálu to ani tak pěkné nemůže být, když jsem si uvědomil, že zírám z okna na protější budovu a nikolivěk do monitoru. Inu, mrzuté. Podobně to bylo s rybičkami kdysi. Firma HP vydávala v minulosti k tiskárnám takový pěkný software, spořič obrazovky říkalo se mu, kde plavaly rybičky různě barevné. Namísto krmení bylo potřeba aktivně tiskárnu využívati, tedy tisknout. Když jste málo tiskli, rybičky chcípaly. Bylo tedy potřeba je krmit touto formou. Snažil jsem se, co to dalo, dokonce papír použitý jsem používal, by rybičky nechcípaly, leč i přes veškerou moji snahu pomřely úplně všechny. Jak jsem později zjistil, důvodem bylo, že tiskárna byla fyzicky připojena k jinému počítači.

Od té doby jsem byl jemně deformován a když jsem byl tedy v minulosti kamarádkou požádán, zdali bych jí nekrmil květiny a nezaléval rybičky po dobu její nepřítomnosti, první mou otázkou bylo, jestli má tiskárnu síťovou nebo obyčejnou… Tvářila se poněkud překvapeně. Nevím, mě to přišlo jako odpovídající otázka k tématu.

Což mi připomíná, že nejvíce ze všeho mám rád entity, které mi do icq či telefonního aparátu brečí, jak jim něco nefunguje a ať jim poradím. Když nakonec vyměknu a vymyslím jim podrobný návod o třech či čtyřech bodech, tak mi odpoví, že na to fakt nemají nervy, neboť je to na ně moc složité. Kurva když je tak složité klikat na okýnka, proč jste si ten počítač pořizovali? A když si neumíte vážit cizí práce vykonávané speciálně pro vás, nesmíte se potom divit, že jste na šest měsíců v ignorelistu komunikačního software, případně v nezvonící skupině -ráci (spadají tam netolerantní kuřáci a čuráci všeobecně) telefonu mobilního.

Tak, musel jsem si trochu zanadávat, již je mi lépe. Na závěr něco ryze uklidňujícího.

Share

8 Responses to “Navigace a lupič poštovní”

 1. masovy.kasparek says:

  Domníval jsem se, že -ráci znamená somráci….

 2. PanSponka says:

  Na tak podrobné kategorie jsem se nikdy nezmohl, proto ta jedna univerzální :-).

 3. Já bych se tvářil překvapeně spíš na žádost o krmení květin a zalévání rybiček. 🙂

 4. A co je překvapivého na krmení květin či zalévání rybiček? 🙂 Obojí je potřeba!

 5. Pravda, možná už vím, co dělám špatně. 🙂

 6. Také jsi rybičky krmil pouze vodou a divil ses, že vadnou? :-D.

 7. To zrovna ne, ale kaktusy bych mohl zkusit přikrmovat něčím výživnějším :-)).

 8. 🙂 To je fakt, takový kaktus… to není nějaká lecjaká věc!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *