Píši ti dopis v reakci na tvou reakci, kterou chci reagovat na tvé nedávné vyjádření, ze kterého vyplynulo následující:

Vlády zemí Evropské unie řeší už řadu let stejný úkol – jak zastavit pozvolné vymírání obyvatel. Problém zaměstnává tisíce odborníků, ale nikdo z nich ještě zaručený recept na zvýšení porodnosti nenašel. Prozatím se tedy evropská sociální politika ubírá cestou zvyšování přídavků na děti, porodného a hlavně nižších daní pro rodiny s dětmi.

Zdroj. 

Tak tisíce odborníků, hmm. No já tedy nevím, co je na tom složitého. Věda zná osmnáct způsobů početí dítěte a na druhé straně víme, že lidská schránka je v současném mekdonaldovském světe dimenzována na životnost max. 50 let a mozek cca na 200. Takže vymírání obyvatel lze vyřešit naprosto jednoduše – přestaňte čučet na televizi, žrát v mekdonaldu a občas se otočte k bližnímu ještě nesterilnímu svému také tou správnou stranou. Tak.

Něco mi však říká, že jestliže průměrná směrnice na regulaci velikosti a tvarů banánů, které se mohou prodávat od července do září ve středomoří, má zhruba 30 stránek, tak asi na pragmatické řešení stejně nedojde.

Škoda.

Onehdá jsem třeba z takové té mluvící krabičky Nikyho Tesly na frekvenci Edwina Armstronga zaslechl, že každý sedmý pár je neplodný. Což mě zaujalo, neb jsem si prvně myslel, že se hovoří o ponožkách. Nebylo tomu tak. Hovořilo se o zamilovaných dvojicích, které se pokoušejí o dítě nebo tak něco. Jednoduchá rada – zkuste to tou správnou cestou (koitální) a zároveň se ujistěte, že váš partner není stejného pohlaví, neb kde nic není ani neskonalá láska dítě neuplácá.

Politická situace mi připomněla muže, který rozhodně nevypadá jako křoví. Trochu blbost, zajímavá je pouze ta podoba.

Jo a taková drobnost – v práci máme novou kolegyni, o které zde však nemohu ničehož napsat, neboť jsem jí neprozřetelně pod psychickým nátlakem musel tuto URL vyzraditi :-).

Závěrem jedna veselá konverzace a jak je zaměstnání rodičů inspirativní pro jejich děti.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *