Nevím, proč jsou všichni v poslední době posedlí onanováním. Myšleno české média. Možná si začali uvědomovat výhody této činnosti, jako je lepší prokrvení aorty, posílení rukou, zlepšení hormonální hladiny, vyhlazení pleti. To jsou jistě tuze důležité charakteristiky, ale proč se tím tak moc zabývají zrovna denní tisky a proč tyto výhody tedy při té příležitosti nezmiňují?

Ať tak či tak, projednou je potřeba toto téma nějakým způsobem uzavřít, rozhodl jsem se tedy splácat malé shrnutí:

Důchodce (82) onanoval na zastávce a na kolemjdoucí se mile usmíval. No bodejď by ne, viz náš Marcel. Proč to ten muž dělal, je zřejmé. Přece jen, v osmdesáti dvou letech je erekce asi tak častá, jako náznak inteligence u výběru ve vile vyvolených. Proč za to dostal pokutu a dokonce i radu od policie České republiky, je také zřejmé. Ale proč je na ilustračním obrázku u článku autobus značky Karosa, je už jasné méně. Že by nějaká asociace?

Dalším onanujícím exotem je tento fanda amerických mement. Fanda, který si výraz honit se za památkami vyložil poněkud příliš doslovně a honil se za nimi tak dlouho, než jej umravnila hlídka místní plzeňské policie. Proč to muž dělal, je tedy zřejmé, jako fanda takových památek si to nemohl nechat ujít. Proč byl odveden orgány české republiky, je také jasné. Ale proč zrovna v Plzni postavili pomník budov, které se nacházely ve zhruba 6500 kilometrů vzdáleném městě? Letěli snad teroristi zrovna kolem Plzně? A proč jsme ho pojmenovali Díky ameriko? Jakože díky, že to koupila amerika a ne my?

Takové otázky vrtají v hlavě každému, kdo nekouká celý den na tlupu ve vile a nešťourá se u toho v nose. Ne tak už autorovi článku idnes.cz. V popisku obrázku se totiž píše:

Pomník má připomínat zničená newyorská „dvojčata“.

Popisek je téměř trefný, až na to, že památník Díky ameriko! odhalil už v květnu 1995 Václav Havel s Madeleine Allbrightovou, nemá připomínat budoucnost („dvojčata“ spadly v září 2001), nýbrž minulost (přesněji rok 1945 a osvobození americkou armádou) a jako bonus – díky tomuto pozoruhodnému leštění ega americe jsme mohli vstoupit do NATO. Hurá. Ehm.

Takže se autor popisku seknul jen o circa půl století. To je ještě v normě. Hlavně, že je zřejmé, že tam někdo masturboval. Tak.

Někoho tedy vzrušují milenecké dvojice či autobusy Karosa bez klimatizace, někoho pomník, a někoho šest tuctů nahých masturbujích mužů v průměrném věku 35 let. Ano, řeč je opět o Marcelovi. O něm jsem však již psal tady i tam a ostatní lákali zde, pročež netřeba zmiňovat více.

Před romskou miss zase masturboval úchylák v městské hromadné dopravě, konkrétně tramvaji. Ano, je to přesně ta romská miss, kterou když správně nasvítíte reflektory, tak už nevypadá tolik romsky, a proto je mediálně oblíbená – jak se nechali slyšet v jednom blíže nejmenovaném magazínu. Tady příliš nechápu, proč na sebe dívky nechávají čůrat a masturbovat v hromadných prostředcích a nic proti tomu nepodnikou. První případ se stal mé kamarádce, druhý pak zmíněné miss. Ani jedna z nich nezavolala policii nebo neoslovila kolemjdoucí (sedící), ač v prvním případě dokonce měla mobilní telefon a v obou případech byl okolo poměrně dostatek lidí. To prostě nechápu. Jednou platím daně, tak bych rád, aby těch úchyláků bylo méně. Takže pro příště: reportovat, bonzovat, práskat, ať se těch veřejně onanujících dementů konečně zbavíme!

Závěr nechť si z této statě udělá každý raději sám. Já jenom pevně doufám, že další měsíc budou média posedlá už něčím méně okurkovým.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *