Tento život zdá se mi býti poněkud podivným, téměř pekuliárním, chtělo by se říci. Dnes se stala veselá věc. Když jsem dva dny zpátky (ano ano, cestování časem v rámci dvou vět čtenáře mate, jsem si toho plně vědom, stejně tak toho, že čím delší informace v závorce, tím méně je čtenář adidas) potkal na chodbě kolegyni, tvářila se přibližně jako paris hilton, když jí zabavují zásoby kokainu. Tedy poněkud zklesle.

Optal jsem se co ji trápí a po minutách výslechu jsme došli k informaci, že s největší pravděpodobnosti se jí o víkendu zablokoval její musculus trapezius, či o patro níž žijící národnostní menšina musculi rhomboidei, eventuelně některý ze subokcipitálních bratrů. Jednoduše řečeno trpěla bolestmi v horní části páteře.

Pochopitelně jsem jí nabídl pomoc v podobě odborně vykonané masáže a následně během minut třiceti ji působením příjemných hmatů přivedl k… upravil do původní podoby. A jelikož jsem jakožto známý filantrop co nemá rád lidi odmítl finanční odměnu za tento akt masáže, bylo mi nabídnuto alespoň pozvání na zákusek. Inu což, pozvání jsem ob následující den přijal.

Což bylo dnes, čímž se dostáváme do současnosti…

Děkujeme, že jste využili služby cestování v čase bez rizika. Své končetiny si můžete vyzvednout na přepážce č. 8.

… a můžeme k událostem dnešním. Dnes mě zmíněná kolegyně pozvala na řečený zákusek do nedaleké re-restaurace. Za bohulibé konverzace jsme dorazili do gastronomického zařízení. Vědom si toho, že jsem zván, vybral jsem sobě osm kusů zákusků s tvrzením, že na oběd jsem měl pouze nesolený plytký salát. Pokojně jsem se hodlal odebrat do kójí, kde by do mě mých osm zákusků obratem spadlo jako do rokle. Ovšem co se nestalo!

Zatvářila se zmateně jako kdyby poprvé v životě uzřela kvalitní silikonové dildo sloužící v dané chvíli jako těžítko (tento ženský pohled je mi velmi znám, mám jedno kvalitní doma na stole určené k podobným účelům) a za neustálého šacování začala koktat, že je to strašlivě a moc trapné, ale že si zapomněla peněženku v kanceláři! Zakroutil jsem hlavou vlevo vpravo, vlevo vpravo a pak ještě jednou vlevo, s povzdechem jsem se smutně zadíval na skupinu mých osmi dezertů a nabídl jsem, že za dnešní zákusky zaplatím já a dodal jsem „dobrý plán!“

Neustále argumentovala, že je to skutečně náhoda a své tvrzení se snažila podpořit také tím, že ráno dokonce prý kvůli dnešnímu pozvání vybírala v bankomatu! Ke každému plánu je potřeba i dobrá historka. Povedlo se. Ocitl jsem se u pokladny, kde jsem byl nucen spolu s horentní sumou za tovar nechat pouze dvě koruny spropitného. Odůvodnil jsem to slečně přepážkové slovy, že budu brzy nezaměstnaný a nechť se nezlobí. Odvětila, že to ona možná brzy také. Nevěděl jsem co tím myslila, tudíž jsem se s táckem plným zákusků odebral vše pozřít do nedaleké konzumační kóje.

Nuže, zhruba toliko bajka bez zvířátek aneb jak si dát dobrou masáž a k tomu se nechat reverzně pozvat na zákusek! Chytré!

Aby toho nebylo málo, cestou z oběda jsem se vracel kolem kulečníkové místnosti a zaslechl jsem banánovou kolegyni, kterak haleká mé jméno a dí, že za všechno můžu já! Přičemž za vše jistě zodpovědný nejsem. Krytpoci a sobý hnusci! Už abych byl z této jedové chýše nadobro pryč! Ech.

Share

2 Responses to “Masáž zdarma a zákusek k tomu”

  1. jménem says:

    Kdyz je pan sponka (s malym) ochoten pracovat zadarmo, da se takove rozhodnuti v dnesni kapitalisticke dobe pro jednou (za deset let) pochopit. Ovsem dvakrat vstoupit do teze reky…

    V teto situaci totiz zasahly bozi mlyny. Pan sponka (stale s malym) totiz chtel vyuzit skvele prilezitosti se naposledy pred ukoncenim pracovniho pomeru dosyta najist a tak si nabral, co talirek dovolil. A jak se rika – kdo chce vic, nema nic – a tak misto vydatneho sladkeho obeda prisel trest za hamiznost.

  2. Dneska taky zpřístupní internety každému. No nedá se nic dělat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *