Kvóty aktualizovány jeleni plní zubů a jiné nesmysly

Došlo k drobné aktualizaci citátů a teď jsem zapomněl co jsem to chtěl vlastně psát. Může za to prese-de, která mě zpracovává už nějaký ten pátek. Mému stavu odpovídá též horní obrázek, který se z malebného prostředí francouzské polynésie změnil na trapný mix, který sice vyjadřuje jak se cítím, ale o to méně je zajímavý. I když za zmíňku by možná stáo město s názvem Fucking nacházející se v Rakousku. Povšimněte si mapky níže. Jednoduše řečeno „Fucking kam se podíváš“ :-).

Z nějakého důvodu se ve městě pravidelně ztrácejí informační cedule se jménem města. Těžko říct, proč.

Každopádně můj stav došel až tak daleko, že jsem byl nucen ve vyhrocené situaci použít sprostých slov vůči mému oblíbenci. Nejsem na to pyšný, ale prostě se stalo. Kolaps a nějak mi to ulítlo. Označil jsem ho za neschopného a vylízaného imbecila. Kupodivu se jako správný kamarád neurazil, ale mou situaci pochopil a doporučil mi na uklidnění Spidermana 3. Tak jsem se na ten film podíval. A jako pomsta to od něj bylo jen poloviční zlo. Film nebyl z nejhorších, ale nějaká extáze taky dvakrát ne.Daleko horší by bylo, kdyby mi doporučil Sunshine a sluníčkového pána. To už bych asi přešel ke konkurenci.

Závěrem jedno legrační video z dílny Divadla sklep na téma polských pašeráků a jedna smutná zpráva:

Jelen zabil na opavsku muže.

Ačkoliv samozřejmě smrt není něco, z čeho bychom si měli dělat legraci (i když tedy obyvatelé Bali si to nemyslí), tak tato vražda prvního stupně se dle mého názoru stala v sebeobraně. Jelen byl dozajista v právu. Ale je to jen můj soukromý názor, v realitě cítím s pozůstalou. Na druhou stranu je ten krmící pán tak trochu adept na darwinovu cenu.

Každopádně evoluce na sebe nenechala dlouho čekat. Jeleni už mají plné zuby být na tom horším konci potravinového řetězce a zdá se, že se karta obrací v jejich prospěch. Doufejme, že někdo stihne včas natočit film Planeta jelenů, abychom měli jistotu, že se to nikdy nestane :-).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *