Bush do státu, sekyru do ru… tedy klimatizaci do domu. Otevírat okna a větrat je totiž striktně nedoporučeno! Třeba to po více návštěvách vejde i do lidových rčení, ale to spíše ne, že :-).

Buž k nám ještě ani nedorazil (snad se tak má stát zítra), ale už jsou zde skandální odhalení. Odhalení zejména toho, jak vlastně došlo k tomu, že tento muž zabloudil až k nám, do vísek moravskočeských? Muž, po kterém touží masy lidí (byť tedy většina by jej nejraději viděla v hranaté bedně s cedulkou na palci). Původně si všichni mysleli, že se jeho návštěva vztahuje k vyjednávání vyhrožování na téma radaru v ČR. Omyl! Část dialogu prý probíhala takto:

Prezident Křoví ke svému poradci pro využití volného času: „Dude… I want to check for … you know… some bitches!“

Protože však jiří nedisponuje zrovna tuze kvalitními lingvistickými schopnostmi (při vystupování na veřejnosti ho dabuje jeho méně retardované dvojče), vyznělo to pro poradce pro využití volného času asi takto:

Dude… I want to Czech! For… you know, some bitches!“ 

A tak se stalo, že tato drobná lingvistická zapeklitost způsobila odklon od obvyklého křovího plánu a jeho návštěvu v evropě střední.
Zmíněná pasáž pochází přímo ze serverů CIA, přečíst si ji můžete zde (pokud to tedy nesmažou, jinak bohužel uvidíte pouze 404 error).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *