Křečci s erekcí, aneb další promo na viagru. Jako by jí už v mailech neměli lidé plné zuby, přišli nyní vědci s tím, že pomáhá také s problémy při překonávání časových zón. Nevím jak vy, ale mě takové trápení křečků docela vadí. Chudáci – co si asi myslí, když najedou běhaj nadržení v kleci s modrým viděním? A to vše jenom proto, že nějaký ňouma se neumí vyrovnat s časovým posunem.

Pche. To mě daleko více trápí problém s polárními medvědy, konkrétně samci. Zjistil jsem, že vážím téměř čtvrtinu toho, co tito jedinci. Kruté! Měli by zhubnout, svině. Tedy medvědi. Polární.

Za vše může tento podivný konvertor rozličných vah. Na první pohled se jeví jako konzistentní nástroj. Po bližším ohledání však člověk zjistí, že ne vše je úplně v pořádku. Několik příkladů uvádím níže:

– polární medvěd, samec = 449,06 kg
– jeden milion v jednodolarových bankovkách = 999,1 kg
– jedna americká žena (asi průměrná tedy) = 73,89 kg
– lidská bulva = 0,028 kg
– 1 placenta = 0,68 kg

Rozumíte, koho by kdy napadlo vážit placentu?? Nebo lidskou bulvu! To jako někde na sále upadne z rodičky dítě, a doktoři jako řeknou: „Matičko, je to kluk, jako buk a placenta dělá 60 deka, můžu to tak nechat?“ Některým věcem prostě nikdy neporozumím, porod, topologická geometrie a komunismus patří mezi ně.

Nicméně, váhy se dají též kombinovat, takže třeba lze zjistit, že jedna americká žena váží stejně jako 2606 očních bulv (lidských), 21,7 novorozenců nebo 189,4 plechovek limonády. Nikdy nevíte, kdy se vás na to někdo zeptá, takže memorovat, šup!

Mezi další zajímavosti jistě patří, že například jeden milion v jednodolarových bankovkách váží stejně jako 11 Tomů Cruisů (kdyby existovali) a jedna Jennnifer Aniston váží stejně jako 293,3 hokejových puků. Rozhodně pak není bez zajímavosti, že placenta váží stejně jako 24 lidských očních bulv. Hmmm.

A na závěr jeden pěkný dopis (tedy vlastně reakce na nepřijetí).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *