Království za bojler

Voda v mém bytě přestala náhle o víkendu být homosexuální. Tedy teplá.

Můj byt se totiž rozhodl, že mě z nějakého vesmírem nesděleného důvodu náležitě vytrestá a začal postupně likvidovat jednotlivé spotřebiče a vybavení od nejdražších a nejnutnějších. Začalo to tou kuchyňskou linkou a rozlitým olejem po celé kuchyni tuhle na silvyho estra, v téže době se rozhodl počítač udělat sebe kaputt a rozbil všechny pracně koupené seagate disky, pole a data ponechal sobě do doby, než jsem alespoň polovinu z nich za dva měsíce vzkřísil a data jakž takž obnovil. Celé divadlo následovala pračka, která tuze ráda připalovala nejen slipy, ale i daleko dražší a užitečnější kusy oblečení a v neposlední řadě je tady lednička, trouba, mikrovlnka… Darmo mluvit.

Variantou by bylo se přestěhovat, ale když ten byt mě má tak rád… a navíc jsem tuhle zrovna utřel prach a umyl chodbu, to prostě uzná každý, že nyní se stěhovat nemůžu!

Aby toho nebylo málo, sešlo se zde tolik plateb, že mi je z toho blivno. Budu asi muset omezit ranní křepelčí vejce a zaměnit je za něco jednoduššího. Ach jo.

Cítím se z toho frustrovaně – úplně jako holka, která se po osmi letech rozešla se svým přítelem kvůli blbosti a velice záhy zjistila, že všechna dobrá parkovací místa jsou již obsazena a ta volná jsou jen pro invalidy.

Nezbývá mi, než sobě nabalit do zaměstnání šampon, sprchový gel, depilační vosk, břitvu, kulmu, leštící vosk a usádlit to všechno do firemního prosklenného sprchového koutku a činit denní očistnou hygienu právě v tomto mrzutém místě.

A jaké je z toho ponaučení? Buďte na svůj byt milí nebo vám rozhodí… bojler.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *