Potkal jsem ženu. Rozumějte: samičku. Je tuze mňamózní, jak by o své potenciální budoucí partnerce řekl pravděpodobně homogay (ne ne, já nejsem homofóbní, mě buzny neva). Já jsem si však pouze latentně pomyslil, že je ok.

Rozhodl jsem se, že již nebudu ženám podstrojovat tuny dárků, mobilních telefonů, aut, domů, alegorických vozů, ale zůstanu u základu – drobných gest, činů a možná malých dárků. Každý ví, že květiny jsou již dnes přežitek, motorová pila nebo osciloskop také již neosloví, pročež nafukovací balónek plněný heliem je to pravé! Květiny zvadnou, motorová pila zrezaví, osciloskop, no… ten je výjimka, ten je věčný, ale jinak vše nějakým způsobem pojde, leč (!) héliový balonek se vám bude u stropu vznášet i několik dní!

Nevěřili byste, jak složité je získat héliový balónek aniž byste vzbuzovali obavy o své mentální zdraví. Uznávám, že jsem se možná nemusel prve ptát v prodejně společnosti O2, ale přišlo mi to nejlogičtější, zejména když kyslík je od helia (napsal jsem helium s krátkým e, nebojte se na to poukázat, obojí je totiž správně saláti!) vzdálen v tabulce chemických prvků letos zhruba o tři políčka. Takže stačí hodit kostkou trojku a jste tam, že ano. Každopádně pihatá slečna ve zmíněné prodejně se mi snažila s úsměvem č. 3 vyjít vstříc, ačkoliv tipuji, že pod pultem aktivně mačkala panické tlačítko, sloužící k přivolání kolegyně, která prošla výcvikem skupiny ČEZu. Stihl jsem však slušně poděkovat a odejít s letáčkem v ruce dříve, takže jsem přežil. Uf.

Dále zde své patálie s hledáním helia či kombinace balonků s heliem popisovat nebudu, zejména proto, že se mi již nic zajímavého neudálo a také na rozdíl třeba od hledání v googlu jsem byl poměrně dost slušně neúspěšný, takže jsem po cestě koupil jen kytky a mobil. Trapné.

Jistě se tuze divíte, že kvalita mého blogu je stále stejně špatná. Nebo ne? Že to tu nečtete? Ale jděte! Zrovna teď se do vašeho počítače vloupává sušenka, která vám znepříjemní život víc než hitlerovi zdražení plynu. Hmm. Podle mě je to tu ok. Já jsem taky ok. Věřili byste, že člověk, který to tady za mě píše, nikdy nebral drogy a má k nim odpor větší než moskva k imigrantům?

To mě přivádí na myšlenku, že jsem se týden minulý (tato slova si prohoďte, jinak se dobrovský s komenským budou obracet v hrobě) (ne že by snad sdíleli jeden společný hrob) zúčastnil cirkusu. Ano, čtete správně. Já, odpůrce svazování zvířat do kozelce a lámání kloubů u mladých lidí, jsem navštívil cirkus. A ne jen tak ledajaký cirkus! Do tohoto stála vstupenka půl milionu korun českých! No není to skvostné?

A to tam byli jen dva klauni z nichž jeden mluvil špatně anglicky a druhý měl boty delší než je jeho historie zpustošených společností, které vedl. A co jsem se v cirkuse dozvěděl? V podstatě zhruba tolik, kolik jsem věděl předtím, než jsem do arény vstoupil. Tedy, vlastně ne. Zjistil jsem, že kick-off znamená „výkop“, a že firma bude globálně penetrovat počítače v zemi. Což je krásné. Také rád penetruji (fůůůůůj, hymen joke, nebojte se na to poukázat), ale rozhodně tedy nikoliv počítače. A také, že schopnosti některých entit pracovat s primitivní aplikací jako je point powerový, jsou i v tomto tisíciletí na úrovni houpacího koně. A to přesto, že si tyto entity do svých životopisů mastňácky píšou bodrá slovy „Znalost práce s emes Ofís“. Přesně tyto entity pak při pohovorech marně hledají záhlaví či zápatí v prosté aplikaci MS Word a na pobídnutí, že si mohou otevřít nápovědu a tuto funkci tam najít jen nechápavě otáčejí svou kulatou dutou hlavu směrem nahoru a vydávají „é?“, tzv. mečivě dunivé citoslovce, jež signalizuje, že zmíněná věta v životopise lhala přinejmenším ve dvou věcech.

Nemám takové lidi rád, pokud to snad z výše uvedeného není jasné. Také nemám rád právníky, státní úředníky, pracovníky státní pošty, rozinky a spoustu dalších věcí a ke všemu mám objektivní důvody. Bohužel.

No a nyní abychom se dostali k té krávě. O tom se mi psát nechce, takže k té změně pohlaví: tato se nekoná, jde o záměrně matoucí překlep, který na tento post naláká úchyláky, kteří hledají na seznamu návod na změnu pohlaví za pomoci domácí lékárničky. Takže milí: pokud se týče změny pohlaví, je to jako s interupcí či obřízkou: domácí lékárnička na takový zákrok vskutku nestačí. Věřte zkušenému.

To bychom měli. Nyní osvětlení: Ten překlep tedy měl původně být „změna povolání“. Ano, počínaje dnešním dnem za zhruba měsíc a deset (ne, moment, únor má vlastně nějaký pochroumaný počet dní) a patnáct dní zahájím svůj postupný přerod v něco, co ochromí ekonomiku minimálně dvou bloků v naší ulici. A na to budu patřičně hrdý.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *