Dnešek byl významným dnem. Do  ICQ seznamu si mě přidal Zorro. To mě zaujalo. Konečně změna, povídám si. Konečně někdo jiný, než nějaký spammer, a navíc dokonce ZORRO! Zorro mstitel. Napsal jsem mu tedy pochvalnou uvítací zprávu sestávající se z řady eufemismů. Odepsal mi s nabídkou viagry. Hajzl. Ale o tom jsem hovořit ni psát nechtěl.

Zase jsem jednou po čase nakoukl do analýzy webové návštěvnosti konkrétně tohoto mrzutého webu a dočetl jsem se, že například jsem dosáhl jedinečné pozice při zadání fráze:

produkce konzumniho mléka v ČR

Pravda, pouze na seznamu a díky jeho unikátně unikátnímu způsobu „hledání“. Další zajímavá klíčová slova nebo fráze, která navedla některé návštěvníky až na mé stránky, zahrnují například:

thajsko a sex, slušná masturbace, kop do rozkroku – no prostě samé prasárny.

Třeba taková fráze „Trenýrky se srdíčky“ se v googlu umístala dokonce na druhé pozici! A samozřejmě stejně jako hledači ztraceného grálu nepřestávají doufat, tak i blíže neurčení lidé pokračují ve vyhledávání největšího penisu a končí často neúspěšně na mých stránkách. Proč? Raději ani nevědět. Druhé místo obsadila tatáž fráze bez diakritiky. Na třetí příčce naleznete kopulaci koně. Google výsledky jsou poměrně ve stejném duchu, akorát na prvním místě se nachází „zoosex“ nebo třeba „synonymum neduživý„.

Tak, to byla trocha statistiky. Poněkud mi to připomnělo jednoho bývalého kamaráda, který si nedávno pořídil obušek, tonfu, policejní uniformu a želízka. Na první pohled by se zdálo, že udělá kariéru policisty ve službách státu, ale opak jest pravdou. On sobě chce pouze vylepšit sexuální život. Tak doufejme, že to s partnerkou konzultoval předem a připravil si minimálně náhradní sadu klíčů (já si jednu kopii vždy schovávám v levém rohu pokoje, člověk nikdy neví na jakou <-> narazí…).

Pokud se nudíte a nemáte peníze na medvídka mývala nebo na jiné obdobné kratochvíle, můžete si nyní zahrát chytlavou hru – Hero on the Hudson. Pozor, hra může způsobit jemnou závislost či nával vzteku!

A zakončíme jedním veselým obrázkem, který nevím, co má přesně znamenat, ale je docela legrační.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *