Jsem tlustý a proto vydržím déle

Narazil jsem na článek Muži s pivním břichem prý v posteli vydrží víc než atleti. To mě zaujalo. Nejen proto, že jsem sám prostorově poměrně výraznější, ale spíš proto, že to znělo zčásti jako blbost – je jasné, že obézní lidé jsou v posteli zvyklí tohle dělat, takže atlety s přehledem předčí. Ale říkal jsem si, kliknu na to a podívám se na celý článek, třeba v něm bude něco přínosného. Živě jsem si představoval fotografii obtloustlých mužů, kterak soupeří s hromadou předních atletických špiček v tom, kdo dřív sní osmdesát hamburgerů z mekdonalda vleže na posteli. No vyhráli by to tlustí, kdyby…

Kdyby to vůbec byl článek o jídle! Titulek byl prostě opět zavádějící! V článku se píše:

Podle nové turecké studie pánové s větším bříškem vydrží v posteli déle než ti, kteří mají dokonale vypracované svaly.

A protože turecké studie, zejména ty nové, jsou zárukou hluboké a absolutní kvality, vězme, že je tomu tedy skutečně tak! Dále se ve studii dí, že muži s tukovou zásobou na břiše mají více ženského pohlavního hormonu estradiolu, který zpomaluje vyvrcholení, tudíž k excitačnímu výronu dojde prostě později. Je to jen jiný způsob jak říct, že obtloustlejm to prostě dlouho trvá, neb mají slabou kondičku – stejně je tomu u sportovních výkonů – atlet zaběhne stovku prostě rychleji, než klopýtavý klusťoch s blížící se kardiovakulární příhodou.

Každopádně je dobře, že takovéto studie vznikají, neboť díky tomu víme, v čem spočívá paroubkovo kouzlo – žádný sexy mozek, ale nadměrné množství ženských hormonů!

V článků se také porovnává čas trvání styku. Atletům to v průměru trvalo dvě minuty, tlusťochům minut sedm celých tři (čti: 7,3). Zkušená kolegyně Lukie nad těmito čísly nevěřícně kroutila hlavou a neustále opakovala „sedm celých tři minuty, to je strašlivě málo!“

Musil jsem jí vysvětlit, že pro běžnou ženu je daleko lepší, když ji dvě minuty huntuje svalovec, než osm minut obtloustlý upocený pantáta. Ihned se začala, pro mě z neznámých důvodů, hurónsky zalykat smíchem, skoro jako kůň, kterému jste právě udělali… no však vy víte co!

Co říci závěrem? Studie nestudie, nevím jak vy, ale já vydržím v posteli klidně i 24 hodin. Tak.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *