Bylo nebylo, na obličejové knize se jednoho dne objevilo:

Eva a Vašek wrote:
14:04
Myslíme si, že náš prodej CD nosičů není vysoký kvůli neschponosti důchodců stahovat a vypalovat hudbu, ale proto protože umíme chytnout za srdíčko.

Ano, umíte to moc dobře. Mé gramatické srdíčko poměrně tragicky krvácí. Fuj!

Greenpeace blokují rypadlo. Z toho je mi blivno i veselo zároveň. Stejně by mě zajímalo, jestli vůbec chápou hloubku svého konání… Protože takové rypadlo jistě hloubku své práce nechápe, pročež blokovat jej není zrovna vhodné, humánní, ni logické. Nebo snad přišli proto, aby zjistili, jak takové rypadlo ve skutečnosti vypadá, a že je daleko složitější kolem něj udělat živý kruh z jednotlivých členů oproti třeba takovým decentně vzrostlým sekvojím? Kdo ví. Důležité je, že všichni členové přišli v rámci stoprocentní prezervace přírody na akci „blokace rypadla“ pěšky po špičkách, nazí a s transparenty popsané vlastní krví na plátně, které si nechali kultivovat ve skleníku několik dní dopředu. Krásné.

I přesto, že již bylo historiky, statistiky i sociology poměrně jasně prokázáno, že člověk nemá nikdy dost, jistý politik tvrdí, že již krást nebude. Protože jde o politika, nejspíše to přátelé znamená, že si již nakradl tolik, že to nemá kam dávat a má takříkajíc dost. Jako první v historii! Pochopitelně pouze za předpokladu, že své tvrzení nezakládá na lži. A protože všichni politici z principu lžou, není důvod problém dále rozebírat – já mám tedy poměrně jasno.

Když už je řeč o kurvách, tak mi to připomnělo, že jsem tuhle narazil na kondomy pro psy. To bylo totiž tak – seděl jsem výjimečně u počítače osobního a do místa pro zadávání adresy v internetovém prohlížeči jsem naťukal namísto www.google.com www.doggycondoms.com. Nevím proč, asi mi ujela ruka či co, každopádně tam skutečně prodávají kondomy, pozor – určené pro psy! To mě zase toliko nepřekvapilo, jako spíše odkaz na hlavní stránce, který hlásá, že kondomy NEBYLY testovány na zvířatech! To považuji za značné selhání ze strany obchodního i marketingového oddělení prodejce, neb například mě to kompletně odradilo od objednávky.

Mimochodem, nemohu se nezeptat, už jste někdy zkoušeli psovi nasadit prezervativ?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *