Jedna písecká (t)dorta FAILed, jeden deepthroat, gangbang a vůbec…

Není nad to, když se chystáte ušlehat šlehačku, neboť hodláte péct dort a někdo do vás pořád klavíruje nějaké veledůležité nesmysly. A dělá to tak úporně, až nakonec ušleháte 40% šlehačku do konzistence, která není tuze nepodobná máslu. Ano, máslu. Z******é máslo. Co mám teď dělat s kilem po*******o másla?? Hlasovat může v anketě vpravo.

Inu což, dort jsem cholericky do koše i s pekáčkem odhodil. Říkal jsem si, že troškařit nemá smyslu – když už, tak už. Dort je zkrátka a dobře v <->. Zbytek večere jsem tedy strávil ve společnosti kompozice tvořené půl kilogramem červeného želé, půl kilogramem želé zeleného, hromádkou višní, kelímků od šlehačky a lentilků.

Jestli tipujete, že lentilky jsem pojedl, tipujete správně. A pokud tipujete, že mě to směšně malé balení vůbec, ale vůbec neuspokojilo, máte pravdu také. Zlaté velikonoční balení lentilek „minivajíček“ v tubě, které v normální velikosti dokázalo uspokojit velikonočně-lentilkovou touhu. Aspoň na chvíli. Škoda, že je stáhli ze strachu o dětské duše, které je prý nedokázaly správně zprocesovat a ládovali se jimi úplně stejně zběsile jako členové sociální demokracie v poslanecké kantýně (kde jsou zdarma).

Ale to jsem odbočil od tématu, ke kterému se již nebudeme vracet, nebo přinejmenším ne v tomto kvartále.

Devatenáctiletá dívka spolykala půl litru za tři vteřiny. Což mě nutí položit si otázku, totiž dvě – co dalšího zajímavého ještě umí za tři vteřiny a jestli vůbec takovou ženu potřebujeme? Přesněji: Potřebují muži něžný protějšek, který chlemtá pivo víc, než oni sami? Co třeba takový FPL – toho by jistě jenom představa, že mu někdo chodí na plzně do lednice častěji než on sám, docela jistě a kompletně rozložila! Sice to do té paní skutečně padá jako do rokle, ale nevím, zdali je to uznání hodný akt.

Rozhodně pak není bez zajímavosti, že předchozí rekord držela také žena. Co vy na to? Lákala by vás žena, která to umí za tři vteřiny? A taky si myslíte, že točila erotické obrázky a láká vás s ní zkusit deepthroat? Pokud ne, pak jste mentálně naprosto v pořádku, ale sexuálně to už (nebo ještě) není nejlepší. Inu, nemůžete mít vše, že? I z toho důvodu většině z nás příroda naježila pouze 1 ks rozmnožovacích orgánů. A tak to má být a ne, že vše důležité člověk zjistí až díky neabsenci ohryzku.

Ve spolkové republice německé si někdo vypůjčil 2500 metrů dálničních svodidel. Všichni to máme na jazyku, ale nikomu se to nechce úplně na plnou hubu říct. EhmcigániEhm… Prostě jsou všude, dělají to pořád a stále a tohle je něco, v čem s největší pravděpodobností měli prsty.

Každopádně absence takového množství kovu mě konečně osvětlila fakt, proč jsou v ČR svodidla vyrobena z nejlevnějších materiálům. Z článku je zřejmé, že němečtí cistépoli rozhodně nemyslí čtyřrozměrně, a že nemají absolutně ponětí, jak to funguje, když hordy ehmcigánůehm naběhnou na dálnici a rabují a rabují.

Inu, alespoň konečně i němečtí spolkoví soudruzi docenili význam Schengenské dohody.

No a když už jsme u těch sraček, tak za patnáct stovek korun českých si můžete koupit třeba jedny boty, jednu veverku, kvalitní silikonovou pomůcku pro zajímavé večery s partnerkou nebo i bez ní, 60 křečků džungarských, nebo takový šálek kávy ze zvířecích výkalů. Cena je nejspíše tak vysoká proto, že vyvažuje soudní spory, kterými firma musí jistě trpět od lidí, kteří si v poklidu při popíjení kávy přečtou příbalový letáček a v něm i složení výrobku.

A abych nezapomněl – Paris si v Praze rozbila držku o schody, obrázek nemám, takže aspoň pro ilustraci:

Paris Hilton:

Schody:

A po někdejších incidentech nesmí samozřejmě chybět ani kalhotky!

Klíčová otázka však je – měla Paris kalhotky nebo neměla? A pokud kalhotky neměla, měla v sobě aspoň koks? Tyto otázky nám nejspíše navždy zůstanou nezodpovězeny.

A závěrem jedna zajímavá myšlenka – někde jsem četl, že zejména ženatí muži mají rádi lesbické porno. Již se tam však nepsalo, proč. Proto tuto tezi doplním o svou vlastní – dle mého názoru je to proto, že když se dvě holky líbají, tak u toho zároveň nemůžou mlít pantem. A to je setsakra vzrušující představa.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *