Takže na začátek jedna lamovací pička, neboli lampička. Kdo nevidí lampičku, má holt štěstí smůlu.

Bylo by asi dobré zrekapitulovat, co se odehrálo ve světě a na domácí scéně za posledních pár dní (hodin, let, stejně se to vše opakuje). Tak předně Vašek Klausů (ten pán co velí tomuto chlívku) si koupil jako dárek k prezidentskému znovuzvolení očividně značné množství viagry, což později vysvětlilo tento incident. Budiž mu to přáno.

Mluvčí hradu se nechal slyšet, že pan prezident zmíněnou slečnu celou noc doučoval ke zkouškám z ekonomie, a že si skutečně, ale skutečně vyprošuje, aby bylo s jeho údem v médiích nakládáno takto spekulativně.

Jak to bylo doopravdy se asi nedozvíme. Aby však Váklaf zabránil šíření těchto jistě sprostých pomluv, rozhodl se vrtěti psem a nechal (jak jinak) někoho odpravit ve snaze odvrátit pozornost jinam. Inu, kdo umí, ten umí.

Romské menšině, totiž jakési džamile, chybí nejen portfej (taková portfej, to rozhodně není nějaká lecjaká věc!), ale také notný kus zkušeností s dětmi na poli výchovném. Jinak by totiž pod heslem Konec pohlavkům – klecové lůžko do každé rodiny, disciplína pro děti i jejich maminy nenavrhovala takovouhle totální kokotinu. Cituji:

V Německu už podobný zákon mají a násilí proti dětem tam kleslo skoro o třetinu,“ říká Stehlíková.

Ano, džamilo, kleslo, protože jak se počítá násilí na dětech? Inu statistikou. A jak se ta statistika tvoří? No přeci od dětí, které nabonzují své rodiče, víme? A dokonce i průměrně inteligentní německý kinderštrůdl pochopí, že pokud jeho rodiče půjdou sedět, půjde do kinderheimu, kde nebudou žádné kindervajíčka ni playstationy, tzn. se nechá rodiči zmlátit klidně i víc, raději to nikomu (vůbec nikomu) neřekne, protože bude mít strach, že jinak o rodiče přijde.

Ano, jakkoliv absurdně to zní, je to bohužel smutný fakt dětských duší, které takto mnohdy uvažují a dokonce existují rodiče, které své děti tímto faktem zastrašují, ačkoliv není zcela pravdivý. A ano, je to jen jedna strana mince, jenže právě na ni je tento zákon zaměřen. Skutečné týrání již trestné je. To, že se nedaří jej vyhledávat je problém prakticky neřešitelný a to, že reálné týrání u nás nedostatečně trestáme je věc úplně jiná.

On je totiž rozdíl mezi TÝRÁNÍM a týráním (a ještě vysazováním dětí u dálnice, jak se dozvíte v některém z dalších postů ;)). A pokud má o tom, co týrání je nebo není (na základě navrhovaného zákona) rozhodovat policie tohoto kusu zemského jádra, pak se stejně vůbec nic nezmění.

To za á. A za bé pochybuji, že někoho, kdo vědomě týrá své dítě, nějak změní dvousetkorunová pokuta nebo podobná veselost.

Apropos, džamílo, tohle je přesně výsledek nedostatečného mlácení ratolestí.

Leč, to jsme trochu vybočili, respektive vykolejili. Je potřeba se vrátit zpátky. Nuže, co dál? Byl jsem sobě koupit rybu, přesněji rybu mraženou, klasickou, říkejme jí aljašský losos. A koupil jsem k tomu dvě krabice mlíka, rohlíky a preclík. Nic z toho jsem nepotřeboval. Ano, takhle zhoubný vliv na myšlení mladého muže mají kozy má sympatické balení mateřského mléka u prodavačky stěží legálního věku. A navíc mi teď stojí. Dvě zbytečné krabice mlíka ve špajzu.

Pro dnešek se rozloučím s písní na rtu, jíž dominuje téma zabavování plastových kečupů v letectví.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

picka


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *