Jak správně jíst

Tato otázka trápí miliony lidí na této planetě. A dobře jim tak, nemají žrát, když nevědí jak. Toliko co se zažívacích rad týče. Nyní k hlavnímu tématu:

Britové jsou hloupý národ. Nejen však proto, že nám sem jezdí krást naše ženy, ale především proto, že podle průzkumu se více než polovina těchto ostrovních entit země britské alespoň jednou v životě zranila při pojídání sušenek. Což je… extraordinární! Přinejmenším.

scarycookies

Do zmíněné statistiky je započítáno například opaření prstů v horkém čaji při máčení sušenky, zlomené zuby o sušenku tvrdší konzistence či dušení drobečky sušenky. Ano, přiznávám, že když mi byly tři nebo čtyři roky, také jsem jistě měl potíže s opařením prstů či dušením drobečky, leč svéprávný jedinec, který dosáhl věku kdy může volit, by neměl být takové nemehlo. Nebo si Darwin tu evoluci vymyslel?? K čemu sakra mají lidé oponující palce? Chjo.

Není také bez zajímavosti, že celá tři procenta britů poranila nějaké zvíře, které se snažilo dostat k jejich svačině. Skvostné. A co vy? Hlasujte v anketě vpravo. Ano ano, je tomu tak, ankety jsou zpátky, hurá!

Výzkum šel do takové hloubky, že došlo k rozřazení jednotlivých jídel dle nebezpečnosti. Z celkem patnácti zkoumaných druhů byly jako nejnebezpečnější shledány sušenky s pudinkem. Nejbezpečnější jsou naopak dezertní piškoty.

Což mi připomíná, že jsem již dlouho neviděl prodávat nápoj Granini ve skle. Podobně jako šampóny, které se již také prodávají jen v plastu, zatrhl nám západní blok civilizace přístup k dalšímu původně značně kvalitnímu zboží – pomerančovému nápoji Granini. Bohužel nejde jen o balení, ale také o obsah, který je nyní takřka nepoživatelný, hnusný a přinejlepším značně průměrný.

Co je však zajímavé – v německé spolkové republice jsou stále tyto produkty k dispozici ve skle! Podobně jako šampony, které tam řídí přirozenou mortalitu a všechno tam krásně hraje. Co nás čeká příště? Džus v igelitovém sáčku, plátěném žoku, …? Hrůza.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *