Já nejsem blázen!

I kdepak! Já nejsem blázen! Já jsem přijel tramvají z Prahy, tvrdil bosý stařík policistům v Hradci Králové. Je to pravda událost z roku minulého, ale nějak jsem díky některým entitám nestíhal zajímavé události zpracovávat. Není bez zajímavosti, že ve stejný den ve varech kájových vytahovali muži zákona z říčky Teplá zmatenou studenou ženu v noční košili.

Inu svět je prostě divný. Ale o to veselejší, což je dobré.

Z podobného osudí se rekrutuje pán, jež do nemocnice vzal na běžnou prohlídku kromě své osoby též koně. Cituji:

„Muž si upřímně myslel, že pacienta potěší, když uvidí svého hřebce,“ řekla mluvčí nemocnice Lani Jukimurová. „Přišel do nemocnice i s koněm a výtahem se dostali do třetího patra. Teprve tam je zastavila bezpečnostní služba,“ dodala. Ochranka vyvedla oba návštěvníky budící v nemocničním prostředí značnou pozornost ven z budovy.

Inu, v nemocnici mohou být rádi, že neměl oblíbeného slona nebo třeba krokodýla nilského.

A ještě jedna podobná věc, která se nestává tuze často:

Býk na silnici narazil do čtyř aut. Alkohol policisté u nikoho nezjistili. Nebylo ani upřesněno, zdali se jedná skutečná o býka, nebo jen obyčejného vola.

Titulek Školák se pokusil o sebevraždu – má kapavku bych pochopil patrně tak, že díky tomu, že se pokusil o terminaci života svého, dostal kapavku. Jsem nevěděl. Takže pozor na to. Já měl bohužel chudé rodiče. Nejen, že mi nemohli koupit dlouhé vedení, ale ani jiné veledůležité věci, kapavku nevyjímaje.

Jak se nedávno ukázalo, kdosi si všimnul, že Garfieldovy komixy dávají podobný smysl i když seřadíte jednotlivé obrázky náhodně a to i v rámci různých dílů – překvapivě i přesto jsou někdy docela vtipné. Nelenil, sednul a udělal generátor – Generátor komixů s Garfieldem. Vyzkoušejte, je to veselé a hravé.

Závěrem vtipná veselost – i když nenávidíte úplně vše a všechny okolo, obruč hula hop vás vždycky dostane :-).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *